SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Preporuka za sve nove na EEG

- kupite novi broj od vipa - 3 eura stavite ga u mobitel,
- na jednom mobitelu mozete imati 2 whatapp, jedan obični i jedan biznis
- nikad ne znate tko moze doći do poruka vaših...
- prošli tjedan sa kod jedne čitao poruke, živi show ... primjerice jedan nudi 60 eura za 10 min, na what apu mu se vidi ime prezime i slika ...
- Pazite se jedne iz Ulice Slobode - 3x, ima preko 30 lažnih profila uglavnom europskih cura ...
 


Ekipa jel iko bia na ove dvi da kaze kakve su nemogu se odlucit na koju bi isa, obe imaju malu sumicu a to me jebeno napaljuje i naravno ako ima ko jos neku za preporucit sta ima sumicu dole nek linka
Poz
 


Nov sam, ali pratim vec duze forum tako da mi je ova poznata. Ima dosta reza tako da i ja se prikljucim.

Nije mlada, nego prava jebozovna MILF. Dogovorijo pola uz opciju da produzim. Prvi dio susreta gfe i dobro odradi. Dosta je uska, mislija sam da ce imat izlizanu pizdu. Bija zadovoljan tako da sam nadoplatijo cijeli sat. Drugi dio jos bolje, stvarno teta sve voli jebat. Gfe ili malo jace, nista njoj nesmeta. Tu sam je nabijao u par poza da sam na kraju reka: ustani, obuci one visoke stikle i stojecki cu te u doggy jebat. Odgovor: yes, no problem. E takve volim

Tko misli mladu damu, nek zaobidje. A tko voli odlicnu uslugu za jednom dobrom milfarom, nek ode!
 


Nov sam, ali pratim vec duze forum tako da mi je ova poznata. Ima dosta reza tako da i ja se prikljucim.

Nije mlada, nego prava jebozovna MILF. Dogovorijo pola uz opciju da produzim. Prvi dio susreta gfe i dobro odradi. Dosta je uska, mislija sam da ce imat izlizanu pizdu. Bija zadovoljan tako da sam nadoplatijo cijeli sat. Drugi dio jos bolje, stvarno teta sve voli jebat. Gfe ili malo jace, nista njoj nesmeta. Tu sam je nabijao u par poza da sam na kraju reka: ustani, obuci one visoke stikle i stojecki cu te u doggy jebat. Odgovor: yes, no problem. E takve volim

Tko misli mladu damu, nek zaobidje. A tko voli odlicnu uslugu za jednom dobrom milfarom, nek ode!
Danči je najbolja,nije baš Milf ima tek 30 ,došla je u Split kad si bia
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh