SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Evo jedne plavuše.... Kolumbika

Dvi zanimljivost
- govori engleski - fala bogu
- prvi put da je neka mlađa u živo neg na slikama


smještena na spinutu.... u lipom novom stanu...

Jako simpatična i nasmijana, naučila je i nešto naših riči pa je bio show...
Daje sve od sebe ako i vi date nešto njoj
Guze su dosta velike ima se za pomučit...

Kaže da joj dolazi dosta mladih 18-22 godine , da joj plaćaju i u kovanim.. da ju to iznenađuje za razliku od zagreba gdje su malo stariji

Preporuka za one + 25

tu je do nedilje , tko misli nešto ovo je dobar izbor zbog sexa, smijeha i engleskog

Klima je loše puhala vjerojatno zašporkane mrežice pune prašine ali su bile visoki plafoni nije se moglo dobavit sa stolice.... tuš kada standardno začepljena od busa kose i sitnih dlačica kad se briju to smo riješili ...

Naučija sam je kad dođete da vam kaže: Pare na sunce ....
 
Pozdrav momci.E ovako,da li bi mi neko mogao pomoci? Prekosutra,9.10 mi je godisnjica braka,i htela bi pocastiti muza sa nekom oralkom 😊 Trebalo bi da bude iznenadjenje 😊 Idemo u Split,ali na kratko ,tako da je tesko naci neku siguricu.Znate li normalnu devojku koja bi oralno ga zadovoljila,ali da je odgovorna,tj da ne izradi me i slicno?Hvala u svakom slucaju 😊
 
Neke informacije o njon?
Kaže 60 eura pola sata
 
Bio sa Danijelom cura je izgledom bolja nego na slikama
Rekao bi da ima 19-20godina ili cak manje po cjelokupnom dojmu

Krenili sa ljubljemjem i napaljivanjem, malo plesala usko uz mene prije nego se skinila, stavila mi grudnjak oko glave ... mala je bila razigrana skroz, dobro raspolozena

Zatim kratko pušenje (sa kondomom) pa onda jebanje
Tu me mala ljubila, pa bi me znala uhvatiti za bradavice i stisnit ih.. to bi me napalilo, sve u svemu dobro raspoložena sise prirodne 9/10 ili 9.5/10 sumljam da bi joj iko da manju ocjenu (barem za sise)

Jedini problem je šta nije imala klimu u sobi i to je malo otežalo drugu polovicu susreta i završnicu jer smo bili full uznojni

Ali dogovor za drugi put je da pali klimu u dnevnom boravku pola sata prije nego šta dođem, da ohladi i sobu
Barem nešto..
Daj link
 
Netko napisao usluga nula bodova,ima srsvanja u usta?
Briga me šta je netko napisao. Meni je uz Danielu najbolja. Od dočeka, pravi GFE do same akcije. Cura osim što je lijepa i zgodna je i uredna. Čim sam završio, još dok sam se oblačio, otišla je na tuširanje da bude spremna za iduću mušteriju. To mi je veliki plus znajući da ima njih koje se između mušterija i ne otuširaju...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh