SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Jeli iko bija kod one matore Paule. Meni rekla na poruci da se ne žvali, a meni to najvažnije. Pa da li se šnjon dogovorit jezik u usta ili?
 
Iako mi je Mayka top, odlučio sam se ipak za druge opcije. U konkurenciji su Karla i Ruby. Bio bih zahvalan ako bi netko tko je s njima bio podijelio svoje iskustvo.


 
Mayka je vip class, svjetka putnica i profesionalka....

zanimljivo je ovo sa instagramom jer bi to značilo mnoge ove instamgraguse su u tome....
 
Neka neko iskusniji napiše neke preporuke za početnike, više sto paziti i koga odabrati.... ja cu popodne kad stignem
 
Neka neko iskusniji napiše neke preporuke za početnike, više sto paziti i koga odabrati.... ja cu popodne kad stignem
Bez puno filozofije ideš jebeš. Ne plačaj uru dvi odma jel nekad nemožeš više od jedanput tarambat. Dogovori unaprid točno šta je uključeno u cijenu. Ove strankinje često rade u paru dogovoriš s s jednom bude druga. Ne drkaj 2 dana da je okupaš pošteno☺️☺️
 
Nisam do sada pisao recenzija ali evo da pomognem malo.
Mayka - bio kad je došla prije 3 dana i možda i najbolje iskustvo do sada. Ne požuruje i uživa u poslu. Izgleda kao na slikam top.. Mislim da ima 38-39 god iz Brazila. Jedino što nzm. engleski ali uopće nije smetalo.

Ruby - bio u Šibeniku i razočarenje. Jedino u licu zgodna, tijelo loše i usluga loša.

Dok je u Splitu navaliti na Mayku, vrijedi svakog eurića. Ja sam uzeo 30 min sa dva završetka 180 e.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh