SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Inače, legla je plaća na račun pa bi se valjalo malo počastiti. Trenutna ponuda u Splitu je dosta dobra. Ovo su moji favoriti:




Delahila je malo skuplja, ali mi i djeluje najbolja...
 
Inače, legla je plaća na račun pa bi se valjalo malo počastiti. Trenutna ponuda u Splitu je dosta dobra. Ovo su moji favoriti:




Delahila je malo skuplja, ali mi i djeluje najbolja...
Delahila je stvarno dobra, samo ja prije bila 200/100. Bio sam s njom u Zagrebu i u Dubrovniku
 
Inače, legla je plaća na račun pa bi se valjalo malo počastiti. Trenutna ponuda u Splitu je dosta dobra. Ovo su moji favoriti:




Delahila je malo skuplja, ali mi i djeluje najbolja...
Bio sam sa delahilom kad je bila 200e/h prije koju godinu
Bila je dosta dobra zgodna cura ali totalno depresivna i bez energije
Al opet mozda joj je to takav dan bio
 
To ti je bilo prije par godina a ja se nemogu sitit sta sam jucer jeo za rucak

Znam da je bila zgodna i lipa al nije imala tema za razgovor...
svrsio sam 2x puta i kad je bilo vrime za ici pitala me da je slikam za oglas na balkonu u Radissona
Predobar pogled na cili Žnjan
Bas za sijes i pit pivu i divit se lipoti di živimo

Tu smo se mrvicu "družili" ona je pozirala 5-6min gledala koje joj se slike valjaju a koje ne i sa time sta nije gledala na sat da me se riješi me kupila pa mogu reći da nije losa osoba..

To ti je bilo tada
A sta ce te sad docekat dragi Bog zna
 
Ili kod ove ako je neko bija nek malo detaljnije opise
 

Prilozi

  • Screenshot_20230721_224155_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20230721_224155_Samsung Internet.jpg
    716,5 KB · Pregleda: 76
Pozz ekipa da vam javim samo, evo vec drugi put sam bio kod redberries one agencije s instagrama, prvo u Rijeci sad u Splitu, sve po dogovoru, djevojke sa slike, rade posao a vidim da dolaze ruskinje i brazilke na novo pa vam javim i to ako otidjen
Mamicu ti prevarantsku lopovsku. Reklamiraš samog sebe da ti plaćaju bonove pa ih onda blokiraš. Napuši se majmune. PREVARA TEŠKA!!!!!
 
Ljudi zanima me maserka split ako je neko bia. Bude li seksa tu sta ili samo masaza i njega ti izdrka i popusi i to je to?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh