SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Iritiras me dragi zbog svojih stavova jer uvijek mudrujes...prije par dana si kolegi pametovao da cure ne ostavljaju novac na vidljivo mjesto i da će ga možda tražiti pimp??? Nisan se uzga niti koga branim nego tebi kažem da si zelen kad govoriš to o novcu i pimpu, a i da su ove dvije jedna...dakle pričaš ono što ne znaš ili ne razumiješ, a to ne priliči nekom tko ima kurac među nogama...a daj ti reći gdje će one sa novcem u trenutku? Da nebi skočila tren do banke, a ovo o pimpu nije ni vrijedno komentara...znači dragi, polako, mudro i pametno te bez suvisnjeg znanja...to ti je moj dobronamjeran savjet jer nam je svima viška i naše pameti, teško je izaći na kraj sa njom, a ne još sa tuđom. Znaci što znaš znaš, a za drugo slušaš ili pitaš...što se tiče recenzija dobit ćeš u privatne što te god zanima jer u ST nema ulice u kojoj nisam posjetio djevojke, a i u ZG su takve rijetke, tako da znaš sa kim debatiras...pozz
Drzi se teme.
Tema je da li su maserka i stella iste osobe
Da iste su osobe
A ti si zensko
Jer si me oslovila s DRAGI
izdala si se .
Makni se .... dosadna si i vragu
 
Drzi se teme.
Tema je da li su maserka i stella iste osobe
Da iste su osobe
A ti si zensko
Jer si me oslovila s DRAGI
izdala si se .
Makni se .... dosadna si i vragu
Pa pogledaj moje osvrte od prije, često nekog oslovim tako jer mi je to uzrecica...a sad ću ti ponoviti i zakljuciti: zelen si, naivan, kao što sam kažeš i jadan...sklopio svoje mišljenje i misliš da je jedino ispravno...a kad smo već kod recenzija ne sjećam se baš neke tvoje priče, osim ovako kad nekom repliciras praveci se pametan? Jesi li bia kad kod koje cure ili samo ubijas dosadu ovako? U biti jedna mi je rekla da si bia kod nje jer prati forum i nema baš lipo mišljenje o tebi...onako kako sam shvatila bazirala se na bahatluk što me vidim ne iznenađuje ali nisam tia detaljizirat...ajde lutak o svom poslu i nemoj mi više odgovarati. Jedino ako ćeš prihvatiti okladu u vrijednosti godišnje zarade, a tada bi se morali i upoznati pa bi valjda pogledao u pod s obzirom da bi okladu izgubia i vidia muškarca a ne tu osobu na koju aludirao Šerlok Holms.
 
.onako kako sam shvatila bazirala se na bahatluk što me vidim ne iznenađuje ali nisam tia detaljizirat..
stvarno si tuka ........ izvinite tuke ali morao sam je usporediti s vama.
OPET TI JE POBIGLO ..onako kako sam shvatila........
Bar kad stavis post provjeri da se nisi zezla kao gori pa pisala u zenskom rodu he he
Javi mi se u pp pa dogovorimo da te kresnem bez brige budes li lose pusila i lose seksala necu ti uzet pare dacu ti za baksis
 
stvarno si tuka ........ izvinite tuke ali morao sam je usporediti s vama.
OPET TI JE POBIGLO ..onako kako sam shvatila........
Bar kad stavis post provjeri da se nisi zezla kao gori pa pisala u zenskom rodu he he
Javi mi se u pp pa dogovorimo da te kresnem bez brige budes li lose pusila i lose seksala necu ti uzet pare dacu ti za baksis
Oklada ili odjebi
 
stvarno si tuka ........ izvinite tuke ali morao sam je usporediti s vama.
OPET TI JE POBIGLO ..onako kako sam shvatila........
Bar kad stavis post provjeri da se nisi zezla kao gori pa pisala u zenskom rodu he he
Javi mi se u pp pa dogovorimo da te kresnem bez brige budes li lose pusila i lose seksala necu ti uzet pare dacu ti za baksis
Glupane jesi li kada falija pisat na mobitel? A ne ti si bezgrešan i jako pametan...šta ćeš ti jebat dobro mi je malena rekla o tebi...hoćeš li okladu koju sam ti ponudio? Uzmi mi novac
 
Glupane jesi li kada falija pisat na mobitel? A ne ti si bezgrešan i jako pametan...šta ćeš ti jebat dobro mi je malena rekla o tebi...hoćeš li okladu koju sam ti ponudio? Uzmi mi novac
stvarno si tuka ........ izvinite tuke ali morao sam je usporediti s vama.
OPET TI JE POBIGLO ..onako kako sam shvatila........
Bar kad stavis post provjeri da se nisi zezla kao gori pa pisala u zenskom rodu he he
Javi mi se u pp pa dogovorimo da te kresnem bez brige budes li lose pusila i lose seksala necu ti uzet pare dacu ti za baksis
Ajde okladi se pametnjakovicu...ostavit ću ti mjesečno za tarifu da imaš za mob da možeš ovdje srati kao što i radiš. Dakle oklada ili odjebi od mene pa otiđi u svoje savrsenstvo
 
Glupane jesi li kada falija pisat na mobitel? A ne ti si bezgrešan i jako pametan...šta ćeš ti jebat dobro mi je malena rekla o tebi...hoćeš li okladu koju sam ti ponudio? Uzmi mi novac
Nisam nikad pisao ka picka jer sam musko . Kapiraš
A oklada vazi samo nemoj poslati kojeg pimpaca onda sigurno gubim
Duso jeli radis analno i koliko evra
 
Ajde okladi se pametnjakovicu...ostavit ću ti mjesečno za tarifu da imaš za mob da možeš ovdje srati kao što i radiš. Dakle oklada ili odjebi od mene pa otiđi u svoje savrsenstvo
Bas si me nasmijala za popodne da mi ne bude dosadno.
Ok idem kod jedne brazilke vec dogovoreno a ti spusti cijenu mozda ti dođe koji sto zaluta ....
Bog .......
 
Nisam nikad pisao ka picka jer sam musko . Kapiraš
A oklada vazi samo nemoj poslati kojeg pimpaca onda sigurno gubim
Duso jeli radis analno i koliko evra
Ne boj se ničega kad si ispravan...kad ćemo se vidit za dogovorit okladu? I nemoj srat više sad ću te lipo zamolit. Jel može da me ne oslovljavas u zenskom rodu..a za okladu reci mjesto i vrijeme i ponesi novac...maserka ti je na Poisanu ili Baterijelu tu negdi na granici, a mistress Stella na Plokitama u jednoj od slavonskih ulica...kad ćemo? Kad ti je novac spreman?
 

Najgore iskustvo do sad

Dogovorili se relativno jednostavno za naći, apartman na visokoj

Cura me dočekala bez ikakve želje i volje za druženjem, odma mi je stavila kondom i malo ga pušila sa plastikom, nakon toga je krenila na sex, pica joj je bila poprilicno široka (ne pretjerujem kad lažem šira je od Talije) čak se nagela mao na moj ljevi bok da bi stvorila malo frikcije

nije se dala ni maziti ni poljubiti, to me je obeshrabrilo jer je već nezainteresirana i već sam vidio da ću bit razočaran..
Kad bi je isa poljubiti samo bi reka no no baby..

Kad sam joj isao staviti ruku na sisu tokom sexa da je malo osjetim i kad je opet reka no no baby stao sam, otisa u wc skinio kondom i obrisa lubrikant sa sebe i rekao da zelin novce nazad.

(Sve skupa od pusenja do wc-a nije trajalo niti pune 4minute)

Nasta je problem, nezeli mi vratiti ni kune, kazem joj da zove svog covika i da zelin pričat sa njim (sa pimpom) a ona nezeli ni to.
Ja ponavlam jos jedno 5x puta da zove agenciju ili pimpa ako mi nezeli vratiti novac da se dogovorim sa njim

Puka sam kad su joj dosle jos dvi prijateljice i isle me kao izbacit iz stana, kao da nema povrata novca niti jedna me nezeli saslusat kako me ova prevarila i da mi neda ni da je dotaknem a kamo li da je poljubim... Svađa sam se sa njima poprilicno iznerviran i reka im da im svima zovem policiju i da je zakon takav da ce njih tri najebat a mene da ce pustiti...

Ali ni to nije pomoglo
Onda se jedna javila da je 30min 150e i da mi mogu vratiti samo 50e ...HA HA !!

Sad mi je već bilo dosta i otisa san joj u sobu trazit novac i poprilično ozbiljno reka da iznosim vani sa sobom bilo sta u vrijednosti od 200e ako mi Sve ne vrate i da ne izlazm iz stana nikako dok ne dobijem novac

I tek onda jedan od njih vadi novac
I na izlazu me udara u leđa

Cilo vrime su bile nadrkane samo cekale da me se rjese

Najgore iskustvo do sad, sve tri su kurvetine bez duše nebi im vise da ni 50centi
Svaka čast! Imao sam nedavno slično iskustvo. Podrška...
 
Matkom363 i maestro1,
stvarno ste dopustili da svojim pizdarijama. Lipo se dopisujte privatno, a ne ovdi "trujete" forum. Ako imate koju recenziju napišite, a ova dičja posla ostavite između sebe.
Zvao sam ga u privatne i nudio to ali lik hoće ovdje, a ja mu želim uzeti novac na okladu kad se pravi pametniji nego što je...Ali odustajem i ispričavam se svima sa svoje strane...prekidam odmah i sorry još jedan put
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh