SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije


Za ekipu koja želi blagu dominaciju imate moj review za curu u temi Brazilke, Latinske i Ukrainke..
 
Bok ekipa, zna li netko da li u Splitu postoji neka šta radi BTB masažu, masažu prostate?
Unaprijed hvala! Mogu poruke ovdje, mogu privatno samo dajte nešto. 😂😂
 
Jbnti sve... Danas napaljen trazim po egu i naletim na neku nemam pojma koji link.... Slike top u zivo dodem... Gospoda starija lipa u faci,,,, nema veze sa slikom i aj platit cu boli me k.... Kad sam platija skinjja je ajmeee.... Prosla 2 st rat... Pusi dobro ali onoo ajmee tilo 0 pari da joj 80....izbjegavajte mazuranicevo 35 osim ako nemate fetis na bakice... Jbnti pa nikako pogodit pravu u kurac vise haha
 
Jbnti sve... Danas napaljen trazim po egu i naletim na neku nemam pojma koji link.... Slike top u zivo dodem... Gospoda starija lipa u faci,,,, nema veze sa slikom i aj platit cu boli me k.... Kad sam platija skinjja je ajmeee.... Prosla 2 st rat... Pusi dobro ali onoo ajmee tilo 0 pari da joj 80....izbjegavajte mazuranicevo 35 osim ako nemate fetis na bakice... Jbnti pa nikako pogodit pravu u kurac vise haha
Pa jel još uvijek na Egeu?
 
Jeli bio tko s ovom Anom sa ljubavnog oglasnika naslov oglasa je "Tražim muškarca za povremeno druženje"
Za izbjeći, malo je kratka u glavi čini mi se, koomunikacija 0 , al ok, to bi se još i moglo tolerirat, ono šta nemože je manjak higijene,da si najnapaljeniji ohladiš se brzo, smrad znoja, cigara, ka stari čovik koji se ne pere, ono fenomen kako se neko zapusti, samo se zahvalio i uteka
 
Jbnti sve... Danas napaljen trazim po egu i naletim na neku nemam pojma koji link.... Slike top u zivo dodem... Gospoda starija lipa u faci,,,, nema veze sa slikom i aj platit cu boli me k.... Kad sam platija skinjja je ajmeee.... Prosla 2 st rat... Pusi dobro ali onoo ajmee tilo 0 pari da joj 80....izbjegavajte mazuranicevo 35 osim ako nemate fetis na bakice... Jbnti pa nikako pogodit pravu u kurac vise haha
Ajde linkaj da znamo
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh