SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ejla ljudi danas sam i sutra u splitu zanima me je ima koja nasa domaca da je top ili bolje trazit latine i ukrainke po ege
 
Jeli iko bia nedavno kod one milf iz Tolstojeve ulice, plava, jeli radi još ,zadnji put sam bia kod nje ima 2g sigurno, pred koronu...
 
Dakle, nije to maserka split , koja je by the way odlična, meni,ovo je neka druga totalno, i ne masira nego dolazi u tvoj prostor kao šta piše...
 
To ti je tzv. “Crna mamba” godinama se oglasava, prije 40 nego 28, kila poprilicno viska, ljepuskasta u faci, totalni old school prije pojave ege-a na ovim prostorima, nisam bio kod nje bar 7-8 godina, ne znam jel se stesala u medjuvremenu, al cisto sumnjam, jer su iste slike ko i onda, a onda je bila veca nego na slikama. Koliko se sican, akcija pristojna al nista narocito, nekad je imala stan u brace santini ulici za ovaj hobi, ocigledno nije promet dovoljan vise za to.
 
Bio 2 puta cura 10/10 mijenja stalno apartmane svaki cist i uredan. Doselila se u hrv prije par godina prica hrvatski,pusi bez kondoma(jedno od boljih pusenja u zivotu) ne gleda na sat i stvarno se potrudi da odes zadovoljan od nje. Vrijedi svakog eura
Jesi pobrao kakvu spolnu bolest , ja sam bio, isto tako pusenje bez kondoma, seks sa, i sad me sve pecka.Isao sam se testirati…
 
Dobardan, koji website koristite ? EGE, ljubavni oglasnik i to je to ? Ili ima još šta? Jesu li većinom to pravi profili ili ima dosta i fake ? Ima li netko koji savjet?
Hvala vam !
 

Bio ko split 52 g iskustvo
 

Super ugodno iskustvo, sve slike njezine, nije turbo ljepotica sto se i vidi na slikamama al cura je totalno prirodna, i jako sitna, tako ako vas to pali, ko mene, super, lak dogovor, sve kao u oglasu, engleski odlican, bolji od mog. Oral bez, sex sa, cura se opusti i uziva, ima i ogledalo u sobi, voli gledat, ljubi se….
Bio pola sata sa svrsavanjem po faci, sad idem zadovoljan spavat
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh