SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Kakvi smo mi tako oni. Neki dan bio kod jedne gdje sam vec treci put išao i kaze da su ljudi u Splitu crazy i misli da njih 95% su drogirani. I kad sam vidijo sta njoj "splicani" pisu onda mi je sve jasno. Kao sto sam napisao par puta a vidi se i ovdje u forumu koji su to retardirani tipovi. Jos su toliko glupi i stavu sliku od sebe plus ime i prezime. Cak su neki i poznati iz crne kronike 😂😂😂.

I sve chatove dame slikavaju i imaju grupe gdje sa drugi "kolegicama" salju i komentiraju tko je dobar i koji su Bad Boysi
Oh ne bih bas rekao da je tako. Prije nekoliko godina se moglo naci ponesto, doduse, bilo i onda svacega, pa i gabora, sad je potpuno druga prica. Imas dvije stvarne djevojke na oglasu iz ovog prostora s tim da drze stalne klijente na uzici, a nove tesko dopustaju zbog tajminga. Ima jos jedna krupnija sa plavog, koja se povremeno stavi. Ostalo sve sto se oglasava su prevaranti/ice, iz pitaj Boga dijela HR. Doduse, Brazilke i ostale GFE su digle ponudu, ali kada trazis mladju domacu curu za druzenje na duze vremena, toga vise nema. A ove dvije su zapaprile cijenu, tako da mi se i ne ide...
Mozda s turizmom bude novosti sa kontinenta, nije bas tako da nema urednih i kulturnih ljudi, ali nismo bas ocajni da se ne moze zaletit pogledat dalje 😉
 
Tu sam vec par dana i nista osim EGE...domacu curu ne mogu naci.msve bonovi ili ugaseni mobiteli...
Molim Vas ako tko ima neki provjereni kontakt,moze i u pp...
Hvala
 

Ima li netko da je bio? Zovem je vise puta,nikad odgovora ni na poziv ni na poruku...
 
Brza komunikacija. 900/30 min, 1300/sat. Ali... Dijeli apartman s
Nudi threesome. 1500/30 min. Kubanke. Pristanem. One ko na fotografijama. Prozirni korzeti, vesele. Ashe je mršava, malo dupe sise trojka. Estrela latino dupe. Prirodne, bez silikona. Nisu napucane ko Brazilke ali to nadoknade entuzijazmom.Uredan apartman. Čist ručnik, tuš. Estrela izgleda atraktivnije. Ashe je iskusnija. U seksu je bolja. Preuzima inicijativu, vodi igru, izaziva. Odlično iskustvo.
Apartman 10/10
BJ sa gumicom 7/10
Sex 9/10
Pao dogovor na duže. Ponavljamo. U prolazu preko Pelješca kupim dagnje, kamenice i neki Plavac. Viva la revolucion!
 
Brza komunikacija. 900/30 min, 1300/sat. Ali... Dijeli apartman s
Nudi threesome. 1500/30 min. Kubanke. Pristanem. One ko na fotografijama. Prozirni korzeti, vesele. Ashe je mršava, malo dupe sise trojka. Estrela latino dupe. Prirodne, bez silikona. Nisu napucane ko Brazilke ali to nadoknade entuzijazmom.Uredan apartman. Čist ručnik, tuš. Estrela izgleda atraktivnije. Ashe je iskusnija. U seksu je bolja. Preuzima inicijativu, vodi igru, izaziva. Odlično iskustvo.
Apartman 10/10
BJ sa gumicom 7/10
Sex 9/10
Pao dogovor na duže. Ponavljamo. U prolazu preko Pelješca kupim dagnje, kamenice i neki Plavac. Viva la revolucion!
Meni nude uru za 1600 njih dvi
 
Ne samo primitivni nego budaletine teske. I ja sam to vec par puta napisao, ali sta ces? Glup se rodijo, glup ce napustat ovaj svit. Sta je meni neki dan jedna za EGE na WhatsApp pokazala onda to stvarno nije ni cudo
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh