SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Moram priznati da Enu nisam cuo od pocetka korone, a i tada mi je bila prilicno drsko bezobrazna na mobu, (bez povoda od njene strane). Prvenstveno, zbog toga nisam forsirao ponovni susret, nisam zvao. Ne znam sa li je ta cura i dalje u djiru, jer vidim da se i dalje oglasava, ali nema bas svjezih recenzija o njoj.

Btw. ne ulazim u ranije prepirke izmedju doticnih gospodjica, znam jednu i drugu, u duhu bandicevog "ne bum se stel mesati", samo bih volio vidit koju noviju recenziju o njoj, jer prije je bila ok.
 
Pozz, pomagajte....ako netko ima neki provjeren kontakt za Split- Omiš. Na putu sam i sve oglase prošao 😡..ako može inbox....lp
 
Sve je ovo ljudi moji u k.... u tri dana sam bio u Dubrovniku, BiH, Splitu i Karlovcu...kontaktirao desetke kurvi (karakterna osobina, inače poštujem taj zanat)....,ili traže bon ili se ne javljaju ili su preko sumnjivih agencija...katastrofa...bolje ići po ulici i pitati svaku....dobiješ 10 šamara ,ali 11 će dati ..ili 20-30,ali jbt ovo nije normalno. 😡 Dođem stavim lovu na ormarić i idemo, tako je nekada bilo, a takvih dama više nema...
 
Sve je ovo ljudi moji u k.... u tri dana sam bio u Dubrovniku, BiH, Splitu i Karlovcu...kontaktirao desetke kurvi (karakterna osobina, inače poštujem taj zanat)....,ili traže bon ili se ne javljaju ili su preko sumnjivih agencija...katastrofa...bolje ići po ulici i pitati svaku....dobiješ 10 šamara ,ali 11 će dati ..ili 20-30,ali jbt ovo nije normalno. 😡 Dođem stavim lovu na ormarić i idemo, tako je nekada bilo, a takvih dama više nema...
Kakvi smo mi tako oni. Neki dan bio kod jedne gdje sam vec treci put išao i kaze da su ljudi u Splitu crazy i misli da njih 95% su drogirani. I kad sam vidijo sta njoj "splicani" pisu onda mi je sve jasno. Kao sto sam napisao par puta a vidi se i ovdje u forumu koji su to retardirani tipovi. Jos su toliko glupi i stavu sliku od sebe plus ime i prezime. Cak su neki i poznati iz crne kronike 😂😂😂.

I sve chatove dame slikavaju i imaju grupe gdje sa drugi "kolegicama" salju i komentiraju tko je dobar i koji su Bad Boysi
 

Jutros bija kod ove.
Uredan app, lipa cura, sve dobro bilo.
900hrk / 30 mins
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh