SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Nu pogledaj ovo od kolege al fard


Tu ti je link od "lazne Brune" samo da razjasnimo. Ti si bia kod nelazne Brune, jel tako?

Tako je qwertz.

Prvo, ovo šta ste stavili lažna Bruna, sami navodnici govore da nije cura lažma već nije ona kod koje smo bili.
Ta cura sa slika nije ona Bruna.

Onda kažeš da je došla "ona" Bruna?
Nije mogla nikako jer tk nije ista ženska.

Ovo je Bruna o kojoj svi pričamo.
 
Tako je qwertz.

Prvo, ovo šta ste stavili lažna Bruna, sami navodnici govore da nije cura lažma već nije ona kod koje smo bili.
Ta cura sa slika nije ona Bruna.

Onda kažeš da je došla "ona" Bruna?
Nije mogla nikako jer tk nije ista ženska.

Ovo je Bruna o kojoj svi pričamo.
Kad sam rekao "lažna Bruna", nisam ni mislio na "vašu" Brunu. Ova Bruna o kojoj govorim je tu bila prije, ali su nastavili koristiti njene slike kao mamac za naivne, i u Osijeku, i Puli, i tko zna gdje još. Uostalom, vidiš da na slikama nije ta Bruna koju svi hvalite (vjerovatno s razlogom).
 
Bruna kad me vidila, odmah skocila, kazen ti nisam zna sta cu, nisam nikad 3 odradia, ovo je prvi put. Jebate odose mi sve pare, ovo je vec 1300€ ovaj misec. A tolika mi i placa, ne smim vise..
Neznan za ostale,ali šta bi trebali rec ja i Kokolino po pitanju para hahaha zadnjih misec dana?
moga san ic na odmor 7dana negdi alcko ga jebe
#JEDNOMSEŽIVI
 
Kad sam rekao "lažna Bruna", nisam ni mislio na "vašu" Brunu. Ova Bruna o kojoj govorim je tu bila prije, ali su nastavili koristiti njene slike kao mamac za naivne, i u Osijeku, i Puli, i tko zna gdje još. Uostalom, vidiš da na slikama nije ta Bruna koju svi hvalite (vjerovatno s razlogom).
Činjenica je da su u zadnje vrime sve ili Sabrine,ili Brune
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh