SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Nevjerovatnih sat vremena s Bellom Santino. Derbi prije derbija. Žena je apsolutna vatra u krevetu. Još 2 dana je tu. Ako se mislite da li ćete je posjetit, požurite jer nije vam ostalo još puno vremena.
 
Otiša nam frico na krstarenje tjedan dana za Bellom i Viktorijom. Tako da tjedan moramo se posvetit drugim kokama

@frico mirno more and come back well
 
Onda podijeli sa svim forumašima svoja saznanja, lijepo te molim. Ili zašuti.
Ne znaš me tako da ti je pametnije da paziš šta pišeš. Nemoj ti meni da zašutim, pisat ću šta me volja. Moje recenzije su konkretne, za razliku od tvojih, di samo hvališ curu bez konkretno ičeg napisanog. Cura je lošija nego na slikama, okrenuo sam se na vratima.
 
Ne znaš me tako da ti je pametnije da paziš šta pišeš. Nemoj ti meni da zašutim, pisat ću šta me volja. Moje recenzije su konkretne, za razliku od tvojih, di samo hvališ curu bez konkretno ičeg napisanog. Cura je lošija nego na slikama, okrenuo sam se na vratima.
Ohoho sto smo se osokolili.. Mislis da te se bojim, tebe ili tvojih jataka?
 
Mora sam se javit, nisan moga izdržati,najbolja je ona koja vam se svidi a ne di vas neko šalje ,vi se i dalje prepucavajte, ionako ste samo vi tu na forumu,a mi malo pametniji i mudriji čemo vas posmatra sastrane i ionako se sve zna
 
Mora sam se javit, nisan moga izdržati,najbolja je ona koja vam se svidi a ne di vas neko šalje ,vi se i dalje prepucavajte, ionako ste samo vi tu na forumu,a mi malo pametniji i mudriji čemo vas posmatra sastrane i ionako se sve zna
Tako je. Da nije ove teme i one koje se javljaju ostali bi suha kurca
 
Mora sam se javit, nisan moga izdržati,najbolja je ona koja vam se svidi a ne di vas neko šalje ,vi se i dalje prepucavajte, ionako ste samo vi tu na forumu,a mi malo pametniji i mudriji čemo vas posmatra sastrane i ionako se sve zna
Potpisujem svaku tvoju riječ, ali nisam ovo ja započeo. Neki misle da me mogu ušutkat. Istina je voda duboka, ali prije ili poslije sve laži će isplivat na površinu.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh