SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ova studentica Tea iz Splita mi nije jasna, trazila me bon ali nije trazila da ga slikam. Trazila da slikam kucu 😂
 
Ima vam i jedan sta se tu predstavlja vec godinama ka Veronica Nizic, da je iz Zg ali da dolazi u St cesto, jos ima 21 godinu i sta je najgore jos ima isti broj 😂😂
 
Ma lako za bonare, al ovo sa ovim idiotima koji napadaju cure je vrlo zajebano, porast ce cijene, smanjit se izbor, a porast ce i interes policije za sve skupa
Da, nažalost sve je tako kako pišeš...možda je srića šta je policije malo pa ne stignu pokrit sva polja, ali svakako past će interes djevojaka za dolaskom ovdje
 
Ljudi kada idete kod djevojaka, bilo domaćih ili sa ege-a ponesite im bar čokoladu ili slično, ostavite im u startu 10 eura manče da probamo malo osvjetlat naš obraz radi ovih idiota šta ih napadaju i pljačkaju... Može se sa njima pregovarati o cijeni ali čokolada i 10 manče su sve kažem vam, a dosta vas to i radi i zna da je tako. Ajmo pobijediti neprijatelje
 
Radi ova dva debila "latine" će izbjegavat Split. Na žalost, po trenutnoj ponudi čini mi se da su već počele. Trebao sam danas posjetiti Ruby, a ona odjednom nestala...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh