SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Pozz ekipa
Ne znam da li ste primjetili , u zadnje vrime na pl.oglasniku za Split , oglasi u 90% su fake - bonovi navlakusa , radi se o nekom pametnjakovicu koji vara ljude da mu uplate dio preko bona a drugi dio kad dođu u dogovoreni termin na izmišljenu adresu.
Najvjerojatnije nije iz Dalmacije jer ne bi davao glupe adrese preko googla trazilice.
Za one koji se nisu jos susreli s ovakvom prevarom , ako vidite da olako pristaje na sve vase zahtijeve a postavite ih sto vise , sigurno se radi o gore navedenom.
Javio mi se jedan prika , s kojim sam se upoznao ovdje priko foruma, da nije mogao da se ne naruga s njom ( on) nego ga je zavlacio za dogovor i da ce mu uplatiti 150 e za termin u 23 sata.
Ovaj ga 15 puta porukama pitao da kakva je situacija da li uplatio.
Na kraju skuzio da se ruga s njim pa mu je blokirao broj.
Pojedinci kazu tko mu je kriv zar nije vidio da je fake.
Ekipa koja je ovdje duze to zna ali vidim da dolaze puno novih pa je ovo njima namjenjeno.
 
Jel iko bia kod ove? Trazi bon da joj se donese na ruke, netrbamo joj slikavat
 
Ajde, koji su od vas ova dvojica, znam da ste tu.
Događa se ovo jako često...sredinom 10 mjeseca zove me pimpačica od jedne latine šta je bila u ST da joj ovi prijeti nožem i hoće novac, poslala mi njegov selfi i broj...ja ga zoven, ne javlja se, a dok san ja doša jer bilo 2-3 ure ujutro on pobjegao i naravno opljačkao ju...potom u prosincu, naša domaća cura, radila u ZG, dok je između dvi akcije na prozoru zapalila lapan i krkan joj ukra 1800 kuna i pobiga...kakav šljam ljudi moji... Likove roditelji nisu naučili da se novac zaradi drugačije i onda smo svi na lošem glasu, a mi iz ST posebno.. STRAŠNO zato i je ponuda loša i bit će i lošija... A one bi sirotice svak dala sve od sebe i spustile cijene samo da smo normalni, to znam iz prve ruke, a jbg ovako će manje dolazit, ako i budu dolazile uopće😳😠😡
 
Događa se ovo jako često...sredinom 10 mjeseca zove me pimpačica od jedne latine šta je bila u ST da joj ovi prijeti nožem i hoće novac, poslala mi njegov selfi i broj...ja ga zoven, ne javlja se, a dok san ja doša jer bilo 2-3 ure ujutro on pobjegao i naravno opljačkao ju...potom u prosincu, naša domaća cura, radila u ZG, dok je između dvi akcije na prozoru zapalila lapan i krkan joj ukra 1800 kuna i pobiga...kakav šljam ljudi moji... Likove roditelji nisu naučili da se novac zaradi drugačije i onda smo svi na lošem glasu, a mi iz ST posebno.. STRAŠNO zato i je ponuda loša i bit će i lošija... A one bi sirotice svak dala sve od sebe i spustile cijene samo da smo normalni, to znam iz prve ruke, a jbg ovako će manje dolazit, ako i budu dolazile uopće😳😠😡
Nažalost je tako,zbog toga bi trebalo legalizirati ovaj sport pa ne bi bilo ovakvih sranja
 
Ovog tipa sam jučer isto tako isprovocira, rekao da sam ispred kuće i onda me tražio da slikam bon sa precrtanim brojevima. Nemojte nasjedat na ove priče. Sve je to ne 90 nego 100 posto fejk.
 
Ovog tipa sam jučer isto tako isprovocira, rekao da sam ispred kuće i onda me tražio da slikam bon sa precrtanim brojevima. Nemojte nasjedat na ove priče. Sve je to ne 90 nego 100 posto fejk.
Hahaha, također i ja sam to radio, pa je prijetio, a kad sam ga tražio da ću bon donijeti onda me blokirao... Smiješni su..naravno da bon nisan ni kupija...šta će mi bon dok iman eura
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh