SLOVENIJA - Iskustva & recenzije

Eto bio u Fenixu da vidim šta se nudi.
Cura-ukrajinka, plavuša, oko 30g,sise 3,meni zgodna
Sporazumjevanje na ruskom, engleskom, talijanskom
Cijena-100€
Oću li se vratit? Mislim da da, al tad će bit sporije
Vlasnica je rekla da je reklamiram pa eto javite se
Blizu mi, gužve na granici nema.
 
Obisao Margeritu u Novoj Gorici prosli tjedan.
Sto se lokala tice nista novo, osim da su na tuseve dodali i crijevo s ruckom, tako da nisu vise samo oni visoki i fiksni, olaksalo tusiranje sto se i curama svidjelo.
Cura iznenadjujuce bilo oko 12-ak, standardna grupica rumunjki i ukrajinki, pojacale se juznoamerikanke, a bila i jedna iz srbije.
Upad 60 (osim vikendom), pola sata druzenja 70, jacuzzi + 30, oral bez i gfe obicno u cijeni.
Muskih taj dan nikad vise od 5-6 odjednom.
Dobra prilika, i cure kazu da je slabiji promet, pa su sklone malo se bolje podruziti i bez strogog gledanja na sat. Istrijanima i rijecanima sigurno zanimljiva opcija umjesto ege, oglasnika ili wellcum-a koji je udaljeniji i skuplji (iako veci i subjektivno bolji).
 
Pozdrav, moze koji link od cura u sloveniji. Hvala!
A zasto sam ne proguglas malo? Svi bi sve na gotovo i onda bi jos nasao neki razlog zbog kojeg ti se ne ide tamo,ili je predaleko,ili je prestara ili preskupo....Mene samo zanima kako se ti snalaziš u zivotu,kad si picku ne možes sam naći kako tek preživljavaš?
 
Evo ovdje par mojih recenzija sa slovenske obale:
 
Dajte neku recenziju iz Maribora.
Idem tamo za vikend i pronašao par favorita na avanture.net.

Ima neka koju bi definitivno preporučili?
 
Obisao Margeritu u Novoj Gorici prosli tjedan.
Sto se lokala tice nista novo, osim da su na tuseve dodali i crijevo s ruckom, tako da nisu vise samo oni visoki i fiksni, olaksalo tusiranje sto se i curama svidjelo.
Cura iznenadjujuce bilo oko 12-ak, standardna grupica rumunjki i ukrajinki, pojacale se juznoamerikanke, a bila i jedna iz srbije.
Upad 60 (osim vikendom), pola sata druzenja 70, jacuzzi + 30, oral bez i gfe obicno u cijeni.
Muskih taj dan nikad vise od 5-6 odjednom.
Dobra prilika, i cure kazu da je slabiji promet, pa su sklone malo se bolje podruziti i bez strogog gledanja na sat. Istrijanima i rijecanima sigurno zanimljiva opcija umjesto ege, oglasnika ili wellcum-a koji je udaljeniji i skuplji (iako veci i subjektivno bolji).

Rade još?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh