Silvija milf aka srpkinja blond

Ti samo pises jel bio tko kod ove, pa kod ove, i koliko vidim, ekipa ti cak i odgovara, te pitas za neku dobijes pozitivnu recenziju da odes, ti svejedno ne odes nego samo otvoris plavi oglasnik i postavis novo pitanje jel bio tko kod ove, djelujes mi ko da trazis neku idealnu, a toga ti ovdje nema, cak i da ti netko napise gle meni je ova cura top opet ne mora znaciti da ce i tebi biti top
Novi sam pitam. A kakav ti ima s problem.jesam li ja tebe gdje prozvao. Gledaj svoja posla.
 
Novi sam pitam. A kakav ti ima s problem.jesam li ja tebe gdje prozvao. Gledaj svoja posla.
Pa vidim da si novi, zato sam ti i napisao da ne trazis idealnu medu kurvicama, prolistas recenzije, nades sta ti se svida, odes pojebes i trazis drugu, ovak ti postavljas pitanja za zenske koje su vec vise puta recenzirane na ovom forumu i dosadujes s pitanjima jel bio tko
 
stariji kolega s posla 40+ bio je 7,8 puta kod nje , dao mi je njen drugi broj 095 koji nije u oglasniku - tamo ima stalne mušterije , samo sam rekel da sam bio i da imam tolko godina , prije uskrsa me odjebala jer sam kao premlad , osim što voli lizat šupak , najviše voli pišat u usta tako mi rekla ; žena je jako perverzna i baš mi odgovara , po mojoj procjeni ima 44/45g, definitivno najbolji milf kod kojeg sam bio , ostao skoro 2 sata , samo u početku previše pričala o izraelu i da mozda nebu godinu/dve došla u hr, pitao sam je za sliku na klaviru , kaže klavir oštečen u potresu
 
  • Like
reagiranja: Wip
stariji kolega s posla 40+ bio je 7,8 puta kod nje , dao mi je njen drugi broj 095 koji nije u oglasniku - tamo ima stalne mušterije , samo sam rekel da sam bio i da imam tolko godina , prije uskrsa me odjebala jer sam kao premlad , osim što voli lizat šupak , najviše voli pišat u usta tako mi rekla ; žena je jako perverzna i baš mi odgovara , po mojoj procjeni ima 44/45g, definitivno najbolji milf kod kojeg sam bio , ostao skoro 2 sata , samo u početku previše pričala o izraelu i da mozda nebu godinu/dve došla u hr, pitao sam je za sliku na klaviru , kaže klavir oštečen u potresu
Pisanje voli davati ili primati? Neka komparacija sa Red Sonjom sa kojom sam uvijek bio jako zadovoljan?
Zahvaljujem.
 
Pisanje voli davati ili primati? Neka komparacija sa Red Sonjom sa kojom sam uvijek bio jako zadovoljan?
Zahvaljujem.
imaš na prošloj stranici i još u temi fetiš-piss/gs da daje, kada sam je pitao za piss samo je rekla "ja po tebi ili ti po meni" , o detaljima neću , ako ju slučajno uspiješ dobit na mobitel nemoj pitat , jel će reći da ne radi bitno da ju dobiš na na mob - u stanu se možeš dogovorit za sve..... i da silvija čita ovaj forum , tako je rekla ; neznam jel to istina ali bila je uvjerljiva

Treba ju pitat jer voli pljuskanje i facesitting kad vec ne voli klasiku))

po meni više voli facefuck , jer sam ju trpao u usta na krevetu na njenu inicijativu ; guta cjelog i jako voli svršavanje u usta , guta i spermu ; 69 prođe , ali nije me htjela zajahat sprijeda iliti facesitting , također može se svršit više puta kod nje što je odlično

Sta sve ide? Jel daje malo zesce, tipa pljuskanje po dupetu, povlacenje za kosu i slicno?

blago pljuskanje po dupetu u dogiju + malo povlačenja za kosu također prolazi , barem je meni tak bilo
 
stariji kolega s posla 40+ bio je 7,8 puta kod nje , dao mi je njen drugi broj 095 koji nije u oglasniku - tamo ima stalne mušterije , samo sam rekel da sam bio i da imam tolko godina , prije uskrsa me odjebala jer sam kao premlad , osim što voli lizat šupak , najviše voli pišat u usta tako mi rekla ; žena je jako perverzna i baš mi odgovara , po mojoj procjeni ima 44/45g, definitivno najbolji milf kod kojeg sam bio , ostao skoro 2 sata , samo u početku previše pričala o izraelu i da mozda nebu godinu/dve došla u hr, pitao sam je za sliku na klaviru , kaže klavir oštečen u potresu
Jebo je taj izrael..
Nakon njenog laprdanja ,a laprdati voli..prode me volja za bilo kakvom akcijom u "njenom uredu"..
I ono njeno izdrkavanje ..samo opusteno...samo opusteno..
 
Sivlia je skroz zanimljiva, nažalost ja sam imao dogovor s njom a kad sam nakon sat vremena došao na lokaciju nije mi se vise javljala. Prvi put mi se to dogodilo pa sam evo još i šoku :)
 
Meni ta zena ima neku vibru, jako mi je jebozovna. Previse zna pametovat i pricat gluposti, ali me to jos vise narajca da joj ga zakucam u grlo i da zasuti (nesto tipa marija p.). Cudna usporedba jer su jako razlicite. Ali njih dvije mi imaju tu vibru koja me ful napali i fakat znaju pljugat. Hah
 
posljednja izmjena od urednika:
Meni ta zena ima neku vibru, jako mi je jebozovna. Previse zna pametovat i pricat gluposti, ali me to jos vise narajca da joj ga zakucam u grlo i da zasuti (nesto tipa marija p.). Cudna usporedba jer su jako razlicite. Ali njih dvije mi imaju tu vibru koja me ful napali i fakat znaju pljugat. Hah
O tom sam i pricao
 
posljednja izmjena od urednika:
Pozdrav,
posjetio Silviu prosli tjedan, o dami j sve vec napisano, malo uvod od njene strane, prica o svemu i svacemu, tusiranje prije i poslije, akcija prvo po njenom zatim kako god želis, oral bez, sex sa kabanicom (sve nacine na koje zelis), na kraju skinuo kabanicu i u usta (sve primila).
Ukupna steta 700 komada, mozda opet probam kad se vrati ako nece biti nista interesantno na ponudi.
 
Pozdrav,
posjetio Silviu prosli tjedan, o dami j sve vec napisano, malo uvod od njene strane, prica o svemu i svacemu, tusiranje prije i poslije, akcija prvo po njenom zatim kako god želis, oral bez, sex sa kabanicom (sve nacine na koje zelis), na kraju skinuo kabanicu i u usta (sve primila).
Ukupna steta 700 komada, mozda opet probam kad se vrati ako nece biti nista interesantno na ponudi.
Kaj radi po njenom?
 
Pozdrav ekipa, pitanje: kakva stopala ima? da li je bio netko na foot-fetishu? imala je jedno vrijeme u oglasima sliku stopala, dosta je to neuredno izgledalo, pa me interesira kakva su vaša iskustva ako joj se netko poigrao sa stopalima. Hvala
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh