Silvija milf aka srpkinja blond

dajemdjaba

Active member
Pitanje tko je bio ove godine il zadnjih 2-3mj. dal je usluga na nivou kao i prije uz njezino klasicno flilozofiranje u pocetku:)
 
Na zadnjim oglasima joj je pisalo; prvi kontakt mail. Nasao na plavome broj, napokon stavila.
Broj se vidi dok je oglas aktivan, ako je oglas neaktivan znaci da nije u zgu i da ne radi. To sto je napisala u tekstu prvi kontakt mail, a maila uopce ni nema, to je automatski odgovor na ovo wipovo pitanje kakvo filozofiranje, zenska voli pametovati i filozofirati, samo klimaj glavom da da tocno to, slazi se s njom u svemu i bit ce ti dobro iskustvo
 
  • Like
reagiranja: Wip
Broj se vidi dok je oglas aktivan, ako je oglas neaktivan znaci da nije u zgu i da ne radi. To sto je napisala u tekstu prvi kontakt mail, a maila uopce ni nema, to je automatski odgovor na ovo wipovo pitanje kakvo filozofiranje, zenska voli pametovati i filozofirati, samo klimaj glavom da da tocno to, slazi se s njom u svemu i bit ce ti dobro iskustvo
Jos uvijek je u Zagrebu ja je zvao
Budi uporan
Javit ce se.
 
Kakva filozofija
Ti samo pises jel bio tko kod ove, pa kod ove, i koliko vidim, ekipa ti cak i odgovara, te pitas za neku dobijes pozitivnu recenziju da odes, ti svejedno ne odes nego samo otvoris plavi oglasnik i postavis novo pitanje jel bio tko kod ove, djelujes mi ko da trazis neku idealnu, a toga ti ovdje nema, cak i da ti netko napise gle meni je ova cura top opet ne mora znaciti da ce i tebi biti top
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh