SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Tri su u stanu, Keisy, Victoria i Iris. Tak je meni Keisy rekla.
Kolko vidim po slikama Iris i keisy nisu bas sisate. A ova koju sam vidio bila je sisata. Sjedila na fotelji , a Victoria stajala meni s desne strane a ova bila s lijeve jedino ak je neka poznanica njihova a da nije u tom stanu to nezz. Jer sam odlazio i nisam uspio bas najbolje vidit facu itd
 
Kolko vidim po slikama Iris i keisy nisu bas sisate. A ova koju sam vidio bila je sisata. Sjedila na fotelji , a Victoria stajala meni s desne strane a ova bila s lijeve jedino ak je neka poznanica njihova a da nije u tom stanu to nezz. Jer sam odlazio i nisam uspio bas najbolje vidit facu itd
…nego, tko ih vodi tko se javlja na mob iz oglasa?😎😄
 
posebno programiran tranny AI
Bila u ZG jednom ona nmg se sjetiti kako se zove ali odg je ko neki ai. Kate frend ima osjecaj ko da s robotom prica. Pita frend nju kolko Kosta Kate pol h 150 1h 200 okay. Onda pita nezz Nes Kazeyes okay. Onda pita jel može bez kondoma ona odg only safe sex noooooooo without condom. Okkkkkkkkkkkkkkkkaaaaaaayyyyy
 
Tranny ili cd za upoznavanje? Znam da ovo mozda nije u skladu s pravilima ali ne vidim na forumu mjesto za upoznavanje.
 

ima netko iskustva?

Na slikama izgleda predivno, ženstveno a koliko vidim ima i veliki klitoris
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh