SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Pozdrav,
Je li itko na kraju otiša kod Jessie Escobar?


Nedavno smo se čak dopisivali dva tri dana, dogovorili se lipo, i sad otkad je došla u Split ne odgovara. Nije valjda pribukirana odma :ROFLMAO:

To ti je gubljenje vremena i para, prvo se namučiš dok uspiješ dogovorit, platiš masno i na kraju ne dobiješ zadovoljavajuću uslugu...uz toliko kvalitetnih transica koje se nude gubiti vrijeme na ovu umišljenu glupaču je stvarno idiotski...
 
To ti je gubljenje vremena i para, prvo se namučiš dok uspiješ dogovorit, platiš masno i na kraju ne dobiješ zadovoljavajuću uslugu...uz toliko kvalitetnih transica koje se nude gubiti vrijeme na ovu umišljenu glupaču je stvarno idiotski...
Ok, ali da li si bio pa znaš da nije zadovoljavajuća usluga ili?
A i cijena od 250 za sat nije ništa puno veća od ostalih koje su 200.
Uostalom, jbg, žena/tip može birat, ima priko po milje pratitelja na Instagramu. Vjerojatno bi svako od nas isto tako bira. Što ne znači da je loša usluga, osim ako si bio pa znaš?

Otić ću ja do Ruby ako se ova ne javi na kraju, ali da me ne zanima kakva je Jessie, zanima.
 
Ok, ali da li si bio pa znaš da nije zadovoljavajuća usluga ili?
A i cijena od 250 za sat nije ništa puno veća od ostalih koje su 200.
Uostalom, jbg, žena/tip može birat, ima priko po milje pratitelja na Instagramu. Vjerojatno bi svako od nas isto tako bira. Što ne znači da je loša usluga, osim ako si bio pa znaš?

Otić ću ja do Ruby ako se ova ne javi na kraju, ali da me ne zanima kakva je Jessie, zanima.

Nisam bio, ali tako mi djeluje kao onaj tip ženskih što misle da imaju zlatnu pičku ili u ovom slučaju kurac pa valjda sama njihova pojava je dovoljna a teško da će uložiti neki trud da ti udovolji, a to što ima pola milje pratitelja govori u prilog tome, al opet možda sam u krivu,makar sumnjam...
Što se tiče Ruby ona je ok, ja sam bio sat vremena za 150 i i još mi je rekla da da za drugi put će biti 100, ali nisam imao vremena da dodjen ali u svakom slučaju se isplati doci kod nje
 
Posto beruska jos niie stigla u Zadar, al vidim victora je, dali je netko bio da podijeli dojmove. Hvala unaprijed
 
Dakle Cindi.
Odlicno izgleda i lice i tijelo, vrlo vrlo ugodna, prica engleski i, bitan detalj, kad udjes u kupatilo da se otusiras nemas dojam da tu zivi neki baustelac nego fina cura.
Kurac tvrd za 5 sekundi, ali kakav kurac, duzina je jos i normalna, ali debljina.. Onaj ko to prima zasluzuje orden. Potpuni GFE, dakle ljubljenje strastveno, lizanje supka, ma sve, nema granica... Svrsi i potrudi se da svrsis i ti nakon toga, dakle sve je cista desetka.
Preporucam svima. U st je na duzi period.
 
Nista nista i odjednom ih je 10 u st. Meni se svidja ruby, kaze vraca se brzo, ali sam u dilemi, idem kod neke cim prodje ovak pakal, mislim ipak da ce to bit ruby
 
Samo jos jedna stvar, kallyni mi je 10 puta bolja u videima nego na ovin friskin slikama, zasto ne stanu s operacijama na vrime...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh