SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Da li je bio netko?
Kolko vidim ovom je bilo super s njom
 
Da li je bio netko?

Bio sam. Izgleda dobro, naravno slike su popeglane, ali dobra je. Kita solidna, ne bas vrlo potentna, ali dodje do krutoce. Ljubi se, lize supak, nema ogranicenja, nije odradjivanje. Jebao sam, nisam trazio da me jebe jer mi ne pase kalibar.
 
Znaci nemoze svrsiti?
Jedan je napisao da je svršila lijepo i obilno kolko sam shvatio stavio sam tu link na njegov post . Al mislim da ovisi kod njih kolko su svršila puta ako je 2.3 već taj dan nakon 3. Nezz osim ak nije na nečem pa da može do besvijesti svršavat kao sto je uspijela jedna samnom to
 
Dečko je ko i ti buraz😄 pa i ti kad svršiš dosta ti je svega, tako i njemu shvati.
Kod mene ovisi kolko sam napljen znalo je bit situacija kad sam ko pas bio napljen svršio nije mi bilo dost a bilo je kad sam svršio i dosta mi svega bilo čak mi nije ni pasalo vise da me se dira dolje . Tako da vjv ovisi sve. Al ak svrše 3 puta dnevno onda im je sigurno dosta pitanje jel mogu i onaj 4. Put svršit ili ne .
 
Evo recenzija za Sashu Horse
Dakle, što se tiče izgleda za mene ok,malo punija ko voli takve onda će mu biti super, ima lijepo lice i kosu, i glas je baš ženski...alatka nije baš velika ali je debela i nema problema s erekcijom...u seksu voli biti više aktivna, tako je bilo sa mnom i svršila je u mojoj guzi s gumicom naravno...
Ono što je izdvaja od ostalih što odlično govori engleski za razliku od ostalih latino transica tako da se s njom može i popričati, tako da sam ostao s njom još 15 ak min pričati ovako, i kaže između ostalog da je došla u Hrvatsku na nagovor frendica koje tu rade, spomenula je Pamelu Andrade i Cindii , i koliko san skužio s njima ponekad dijeli apartman tako da kaže da je moguć i trojac, a kako je rekla biti će u Splitu sljedećih mjesec dana, tako da vjerujem da će biti jako zanimljivo...
 
Aqui estão as críticas para Sasha Horse
Então, no que diz respeito à aparência, para mim está tudo bem, um pouco mais cheio, se você gostar, vai ficar ótimo para ele, ele tem rosto e cabelo lindos, e a voz dele é bem feminina... a ferramenta é não é muito grande, mas é grosso e não tem problemas de ereção... ela gosta de ser mais ativa no sexo, foi assim comigo e ela gozou no meu cuzinho com elástico claro...
O que a diferencia das outras é que ela fala um inglês excelente, ao contrário de outras garotas trans latinas, então você pode conversar com ela, então fiquei uns 15 minutos com ela conversando assim, e ela disse, entre outras coisas, que ela veio para a Croácia por persuasão de uma amiga que trabalha lá, ela mencionou Pamela Andrade e Cindia, e o quanto ela sonha em dividir um apartamento com elas às vezes, então ela diz que um trio também é possível, e como ela disse, ela vai estarei em Split no próximo mês, então acredito que será muito interessante..
 
Evo recenzija za Sashu Horse
Dakle, što se tiče izgleda za mene ok,malo punija ko voli takve onda će mu biti super, ima lijepo lice i kosu, i glas je baš ženski...alatka nije baš velika ali je debela i nema problema s erekcijom...u seksu voli biti više aktivna, tako je bilo sa mnom i svršila je u mojoj guzi s gumicom naravno...
Ono što je izdvaja od ostalih što odlično govori engleski za razliku od ostalih latino transica tako da se s njom može i popričati, tako da sam ostao s njom još 15 ak min pričati ovako, i kaže između ostalog da je došla u Hrvatsku na nagovor frendica koje tu rade, spomenula je Pamelu Andrade i Cindii , i koliko san skužio s njima ponekad dijeli apartman tako da kaže da je moguć i trojac, a kako je rekla biti će u Splitu sljedećih mjesec dana, tako da vjerujem da će biti jako zanimljivo...
Hvala ti puno ljubavi, nadam se da ti se svidjelo♥️♥️♥️♥️ Volim svoje Hrvate ♥️🇭
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh