SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Jel ima u Zg di se mogu upoznat cross, tranny a da nisu oglasnici? Ako ima neka ovdjr zainteresirana za konkretno nek se javi
Ako misliš ovo da ne moraš plaćat ne znam možda ima Romeo, smokva. Nezz možda ima čak i u klubu onom hotpot koji e sad kolko će bit uspješno jel ima šta ne znam nisam nikad bio ns takvim mjestima. Mada na smokvi ima dost cross
 
Ako misliš ovo da ne moraš plaćat ne znam možda ima Romeo, smokva. Nezz možda ima čak i u klubu onom hotpot koji e sad kolko će bit uspješno jel ima šta ne znam nisam nikad bio ns takvim mjestima. Mada na smokvi ima dost cross
Ali ako zoveš ove oglase koji su tu radi sexa jer to vole (a ne da to moraju jer im je to jedini izvor prihoda) onda ne možeš im doći sa spikom “Ja bi trebao ovo ono , ovako onako i da bude free sve”😂 valjda se i nju nešto pita.
Romeo web je pun takvih sexy tranny i cd kujica no moraš malo dejtati a ne spiku mušterije imati. Čak i Rijeka zna imat tranny profile/oglase za karanje iz zabave, nikakva odrada i gluma brzinska.
 
Cao ekipa, jako sam mlad ali punoljetan sto je bitno
Zanima me koju bi mi preporucili za prvi put jer nisam nikada nista imao u sebi pa cak ni prst😂
Jako me to privlaci pa bih zelio probati ako moze neki savjet
Hvala😁
 

Stigla Ruby u Split pa za one koji zele probat shemale po meni je idealna za pocetnike. Ja bia 5-6 puta u zadnje 3 godine. Cesto platim 30 min, a ostanem i po sat.
Rekla mi je da je u centru grada u Krešimirovoj negdje sta mi je okej s obziron da su svi turisti tamo 😅
Samo je uska jbt imam 16cm i jedva je ušao lagano bolilo je nerazumim kako a baviš se time stalno šta kad ti dođe baja sa 20cm 22 šta onda oči joj ispadnu😅
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh