SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Jel bio tko
Nisam, ali mislim da je bilo pozitivnih recenzija...na slikama izgleda odlično a bome ima finu alatku
 

Bok ekipa, Jessi Escobar je u Puli pa me zanima jel itko bio kod nje? Na prijasnjim postovima uglavnom pise da se nisu mogli dogovoriti s njom.

Ja se namjeravam zaletit do Pule danas ili sutra pa bi mi puno znacilo ako netko ima recenziju
 

Bok ekipa, Jessi Escobar je u Puli pa me zanima jel itko bio kod nje? Na prijasnjim postovima uglavnom pise da se nisu mogli dogovoriti s njom.

Ja se namjeravam zaletit do Pule danas ili sutra pa bi mi puno znacilo ako netko ima recenziju
Bila je prošlo ljeto u primoštenu vidio sam je uživo na plaži al nije bilo oglasa niti išta jako teško je doći do nje al uživo je bomba top
 
A plaćaš mjesečno 20€ možeš se kao dop s kreatorima oni sastavljaju neke vide . One naše poznae cure Ena friedrich pa kristtina mandarina josipa karimović snimaju kak se jebu kak puše i tak
Kod cindi nije ppv da placas svaki video posebno nego platis 20e i svi su ti videi otkljucani, ima ih dosta
*nju na videima svi guze bez kondoma, dok ona svakog sa
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh