SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije


Bio tko?
Po slikama bi rekao da je impotentna, na svakoj slici drži qurac rukom, a ni na jednoj nema uzdignuta ćuna da stoji samostalno. Zaludu veliki i debeli qurac.
 
Nisam bio, ali sam je pratio dugo. Na starim slikama ta Barbi vjerojatno ima 40+ godina, dosta je deblja od ove, da se ja stari prdonja od skoro 50 godina sredim kurvanjski izgledao bi bolje od nje. Riječ je o CD a ne o stvarnom TS, plus izgled nije nešto, konačni zaključak sam izvedi.
Prije nekoliko godina ..
Popustio sam svojoj znatizelji..i slabosti..
Otisao do "nje"..i cim sam usao u hodnik,docekale su me tenisice broj 45..
Zahvalio se i okrenuo se i otisao..
 
Nisam bio, ali sam je pratio dugo. Na starim slikama ta Barbi vjerojatno ima 40+ godina, dosta je deblja od ove, da se ja stari prdonja od skoro 50 godina sredim kurvanjski izgledao bi bolje od nje. Riječ je o CD a ne o stvarnom TS, plus izgled nije nešto, konačni zaključak sam izvedi.
I najgore od svega ne moze jebat.
 
Nisam bio, ali sam je pratio dugo. Na starim slikama ta Barbi vjerojatno ima 40+ godina, dosta je deblja od ove, da se ja stari prdonja od skoro 50 godina sredim kurvanjski izgledao bi bolje od nje. Riječ je o CD a ne o stvarnom TS, plus izgled nije nešto, konačni zaključak sam izvedi.
Umjesto da tu sereš I prdiš po nepoznatima bolje bi ti bilo da se obučeš u cd i zaradiš nešto za treći mirovinski stup
 
Wow kakav si ti lažov??
Frajeru dođi mi izmjeriti nogu, ako imam 45 ja ti dam 1000€
Vidi dušo..nemas niti 39..
Ali ja nemam nista protiv da ti to sve radis i nemam nista protiv onih koji koriste tvoje usluge.
Niti ih ..a niti tebe ne osudujem.
Ja sam iznio samo svoj primjer,i sto je mene odbilo.

Ali da vec dugi niz godina koristis iste fotke u svojim oglasima..to ne mozes demantirati.
Isto ko i cijela kurvanjska zajednica .
 
Jel bio netko kod ove, zove se isto kao i ona prosla isabaella koja je uzasna al nije to ona
Ta izgleda jednako užasno, ako ne gore od one prve Izabele, jedina slika qurca opet sa rukom, znači impotentna, kod nas dolazi jedino škart roba.
 
Pozdrav svima! Da li je neko imao kontakta sa njom:

Od 3 slike qurca, na sve 3 drži rukom, znači impotentna. Izgleda da i u Bg dolazi škart roba isto ko i u Zg.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh