SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Da li je netko bio?
Zanima me da li je ista u živo kao što je i na slikama i zanima me da li joj se može dignuti kurac i da li može svršavati?
 
Da li je netko bio?
Zanima me da li je ista u živo kao što je i na slikama i zanima me da li joj se može dignuti kurac i da li može svršavati?
Pamela ti je u gradu, ne gubi vrijeme ni novac na nista drugo :)
 
Pozdrav
Dugo razmišljam o odlasku kod stranih shemale i razmišljam o Natali Falcao… ovdje na forum su sve pohvale za nju.Ako netko od iskusnijih kolega ima neki drugi prijedlog slobodno može ovdje da komentira ili da se javi porukom…. Hvala
 
Netko ima iskustva/recenzije za ovu?
 
Netko ima iskustva/recenzije za ovu?
Stanje u Puli? Baš bi mogao sutra zaletiti
 
Koliko traži eura? I da li može svršavati?
Može svrsiti
Napaljena do bola
Kad bi išao k njoj bila je samo pasivna ali napaljena tako da kad bi krenuo da se spremam onda masaža leđa i ponovno udaranje. Bolja mi je od mase cura koje znam i drago mi je sto se vratila u hr. Kad me put odvede u zg ili ako dođe opet bliže meni definitivno je posjećujem
 
Može svrsiti
Napaljena do bola
Kad bi išao k njoj bila je samo pasivna ali napaljena tako da kad bi krenuo da se spremam onda masaža leđa i ponovno udaranje. Bolja mi je od mase cura koje znam i drago mi je sto se vratila u hr. Kad me put odvede u zg ili ako dođe opet bliže meni definitivno je posjećujem
Ja sam jedva sacuvao cmar od nje hahaha
Kita tvrda ko kamen i ima podosta debljine.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh