SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Pozdrav forumu.

Planiram ići kod: https://www.ts-dating.com/model/ruby_tatuada
Neka recenzija?
Vidio sam samo dva kratka osvrta, jedan loš drufi dobar pa bi volio čuti više
Tetovirana Ruby.
Fotografije su vjerodostojne, nove. Ruby je vrlo ženstven, čist. Obline čvrste. Ima neki kurvanjski cmok-cmok pa osmijeh, GFE. Pušenje bez filtera, duboko. Pozira po željama. Ne požuruje. Cijena 150/sat, isplati se uzet cijeli.Ponovio, triput.
 
Da li je bio netko? Može iskustva?
Jedno od najboljih iskustava, bio vise puta. Sitnija, jako zgodna i lijepa, ugodna. Svaki put svrsila. Cak sam joj dao da me jebe jer joj je kurac stalno cvrst, a nije velik. Jedva cekam da opet dodje u split.
 

Molim ako netko zna nesto o ovoj curi.
Zanima me jel profesionalna i diskretna. Kako obavi posao?
Ne znam da li ti to smeta ali to ti je muškarac koji se oblači u žensku.
 
kak dobije takvu guzu? da nema kite, mislio bi da je zensko
A nemam pojma, silikon, mozda upumpavanje sala, ne znam.. Ali zaista je kao na slikama i dosta je sitna zapravo sto je na neki nacin dodatno napaljujuce.
Neke transice nemaju bas nikakvu musku crtu osim kite, evo npr. ova;
Bio sam s njom par puta prije desetak godina u becu, fantasticno izgleda, dao sam joj da me jebe, snimali smo se, svasta nesto. Kad sam je pitao kako tako dobro i zenstveno izgleda pokazivala mi je slike iz djetinjstva, dakle to je cista djevojcica, a kao djecak. Sad je nazad u barceloni, nadam se da ce nekad napraviti turneju ovim krajevima, svakom bih je preporucio (doduse, nisu svi ukusi isti).
 

Molim ako netko zna nesto o ovoj curi.
Zanima me jel profesionalna i diskretna. Kako obavi posao?
Dali je prava transica sa velikom kitom?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh