SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Ekipa evo gledam forum vec duze i odlucio sam sad se registrirat. Samo da kazem ja sam cesto kod adriane delfin (transica prolaznica) i mogu vam rec da je ona vrh u svemu. Glatka po cijelom tijelu, cvrsto tijelo, ljubi se savrseno, jebe se odlicno, pusi odlicno. Stvarno je top
Meni su ona i kikaliki praktički iste što se tiče tijela i "vještina" , jedino što adriana se uvijek nalazi u mraku i nekad je zna puknuti usred seksa loš After pa prekine i počne spremati po stanu 😁
Kika mi se čini stabilnija u glavi, ne skriva se u mraku i ima prirodnu kosu do ramena, a nekad nosi i dulje perike.
 
Meni su ona i kikaliki praktički iste što se tiče tijela i "vještina" , jedino što adriana se uvijek nalazi u mraku i nekad je zna puknuti usred seksa loš After pa prekine i počne spremati po stanu 😁
Kika mi se čini stabilnija u glavi, ne skriva se u mraku i ima prirodnu kosu do ramena, a nekad nosi i dulje perike.
Totalno suprotno, kikaliki ima jebeno tijelo al je stalno na bijelom i nije uopce stabilna. Dok sa Adrianom mozes normalno i popricat i zajebavat se, a onda kad krene akcija je full napaljena
 
Znači,kako vi.ovdje pišete svi koji jebu naše tranny,jebu njih dve.hmmm imaju one kilometara znači.a i tko zna koliko su na sceni.za mene malo rizicno.
 
Baš čudno razmišljanje, inače bi svi jebali kurve a ženili svetice.
Nema to veze sa time,već da ne želim prvi put pojebati tranny i pokupiti neki kurac i donijeti doma.Da se ne lažemo ipak su tranny homo tipovi,a među tom populacijom koja je full promiskuitetna vladaju i razno razne spolne bolesti.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh