SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Ja sam čuo da dođeš, onda ti sat vremena sere po drugim transicama pa ti se prijeti da će te netko dočekati ispred ulaza i nakon toga ti dođe muka pa se pokupis. Naravno nakon što ostaviš lovu..
Nije to istina šta si napisao. Bar meni nije srala od drugim transicama i nije mi pritila da če me netko dočekati ispred ulaza.
 
Da tocno tako i onda ti ga krene pusit pa ga brise vlaznim maramicama ovo ono nemoze jebat ju neces sigurno ni pod razno ubije te pricom da izgubis volju popizdis i odes od nje zato i ima u danu 5 oglasa na plavom sta ima navalu veliku i jos impotentna kurac hoj sluzi samo za pisanje ako i to
ne znam za to da sere o drugim transicama i da priti da če te netko dočekat ispred ulaza jer meni nije srala o drugim transicama i nije mi pritila ali se slažem da stalno brise kurac sa vlažnim maramicama i da ju ne možeš jebati i slažem se da joj je kurac impotentan i još ne može svršavati.
 
preporuka za Manila bay ladyboy,sad je u Rijeci...jako ugodna osoba,odlican engleski,sto se tice izgleda malo punija ali ko voli...kita nije velika ali dosta debela i nema problema sa erekcijom...inace odlično puši kao i većina transica uostaalom...s obzirom da nema veliku kitu dao sam joj da me guzi i bilo je stvarno ugodno cak je svrsila u mojoj guzi naravno s gumicom...sve u svemu jako lijepo iskustvo
 
Famozna Pamela Andrade je u Zadru...ja bio večeras prvi put kod dotične dame...kako ovdje postoji puno dobrih recenzija očekivanja su bila visoka i mogu reći da se nisan razočarao...stvarno je Pamela pojava,baš san se iznenadio kad je otvorila vrata i kad san vidio kako je zapravo visoka,tijelo perfektno,i lijepo lice,ista ko na slikama...uživo još bolje izgleda....što se tiče dogovora vrlo lako i jednostovano...jedina mala zamjerka što je engleski vrlo slab ali ok...
Što se tiče seksa,Pamela definitino ispunila očekivanja,jedino mi je žao što nisan puno izdržao kad mi ga je stavila u guzu jer stvarno jako nabija i kita iako nije baš ekstra velika ko nije navikao baš na anal neće baš puno izdržati...kažen šteta jer san vidio da je baš imala želju guziti haha...
Inače, kaže da je još 5 dana u Zadru a onda ide u Split i na kraju mjeseca se vraća doma u Brazil...tako da eto još imate vremena probati i doživit super iskustvo ko voli ovakve dame naravno....
 
Famozna Pamela Andrade je u Zadru...ja bio večeras prvi put kod dotične dame...kako ovdje postoji puno dobrih recenzija očekivanja su bila visoka i mogu reći da se nisan razočarao...stvarno je Pamela pojava,baš san se iznenadio kad je otvorila vrata i kad san vidio kako je zapravo visoka,tijelo perfektno,i lijepo lice,ista ko na slikama...uživo još bolje izgleda....što se tiče dogovora vrlo lako i jednostovano...jedina mala zamjerka što je engleski vrlo slab ali ok...
Što se tiče seksa,Pamela definitino ispunila očekivanja,jedino mi je žao što nisan puno izdržao kad mi ga je stavila u guzu jer stvarno jako nabija i kita iako nije baš ekstra velika ko nije navikao baš na anal neće baš puno izdržati...kažen šteta jer san vidio da je baš imala želju guziti haha...
Inače, kaže da je još 5 dana u Zadru a onda ide u Split i na kraju mjeseca se vraća doma u Brazil...tako da eto još imate vremena probati i doživit super iskustvo ko voli ovakve dame naravno....
Šta je bilo dok si se probudio ?😆
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh