SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Pozdrav ekipa,
Razmisljam si sljedeci tjedan, za prvi put, otici ili kod pamele andrade ( ili kod emily jape no nemogu se odluciti....ima li tko kakva saznanja ili preporuke? Zahvaljujem
 
Pozdrav ekipa,
Razmisljam si sljedeci tjedan, za prvi put, otici ili kod pamele andrade ( ili kod emily jape no nemogu se odluciti....ima li tko kakva saznanja ili preporuke? Zahvaljujem
Sitni dečko iz Amazone. Fotografije minimalno dorađene. Realne su prve s plaže, 9. i 11. Feminiziran maksimalno, silikoni u sisama i dupetu, tipični samba bokovi, ravan trbuh. Higijena na visini, udoban apartman, veliki krevet. Odličan engleski, dirty talk. Pušenje sa, guta cijelog, slini. U seksu sudjeluje, mijenja poze, nabija se, navija. Ne znam kakav je aktivan. Cijena ko šta piše. Preporuka!
 
Pozdrav ekipa,
Razmisljam si sljedeci tjedan, za prvi put, otici ili kod pamele andrade ( ili kod emily jape no nemogu se odluciti....ima li tko kakva saznanja ili preporuke? Zahvaljujem
Ja sam prvi puta bio kod Andrade i odlicna mi je bila. Slusa sto zelis tocno i te uloge se drzi. I izgleda ful dobro uzivo. Hourglass body i debel kurac
 
Od domaćih jedino šta nečemu vrijedi zasad je Vanita(oglas Cro-shemale) i Romy(bila na operaciji).
Super je Rom osim što je ni u Vrapču ne bi primili jer bi pomela konkurenciju 🤣
A ako nekoga treba jebati ova Vanita navodno to može za razliku od ostalih tamnoputih pripadnika manjina koji se reklamiraju žestoko
 
Ova is srbije mi dobro izgleda ako su slike njene jel bio tko kod nje ?
Ja planiram sutra otici u pon odlazi u sloveniju
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh