SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije


Odlicna je nemam sta reci, 100€/30min, 150€/60min. Malo grublji glas ali tijelo i faca 10/10. Nikada ne bi rekao da ima kitu ispod tog svega.
 

Odlicna je nemam sta reci, 100€/30min, 150€/60min. Malo grublji glas ali tijelo i faca 10/10. Nikada ne bi rekao da ima kitu ispod tog svega.
Kakav je seks s njom sta sve moze kod nje oral sa ili bez kondoma jel se ljubi koliko joj je velik
 
Pozdrav, nadam se da je ovaj post u skladu s pravilima. Ioako su u vecini traight muskarci ovdje , vidim da ima potrebe i za trans/shemale osobama.

Valerija ( koristi i druga imena ) - Prostor borovje jako uredno i lijepo. 300 kn oral 500 komplet. Oral osrednji , anal jedan od najboljih. neda se bas dirati po sisama i kosi. Nije ko na traci.

TransicaBB smokva profil - prostor sigecica. Besplatno, ali mi se cini krupnije nego na slikama. ponudila je bez kondoma, odbio naravno. Pusenje ok, anal 10 min pa je boljelo kao (17 cm )

TrannyMaja - dogoverno par dana unaprijed , potvredono. Dodem pred zgradu ne javlja se na pozive , do danas mi nije odg uopce. Izbjegavati.

SissyBoiZG - prostor utrine trznica - Od besplatnih najbolje iskustvo. Ne mogu naci profil , na planetromeo je.

Pianosport (smokva) - Nasli se u autu, dobar i anal i oral , cist ok. Besplatno.


Eto , to su moja iskustva. Kao sto vidite , vecinom karam besplatne ili srednje skupe , nemam para za brazilke od soma kuna i vise :D
Molim bez filozofiranja i moraliziranja da su to samo muskarci sa sisama i slicnim komentarima. Zadrzite za sebe komentare ako necete konstruktivno doprinjeti temi. Hvala.
Kak ide ig od valerije blokala me
 
Nema od ovog foruma kruva.
Ili nitko ne ide ili jednostavno nitko ne želi podijelit iskustvo. Ok, nisam ni ja napisao iskustvo, al to je zato jer iskustva s transicama neman. Da ne govorim o tome koliko bi bilo dobro da postoje razne druge teme: kako do prepa, kada uzimati, tko uzima ima li nuspojava, da li je problem nabaviti, kako se najbolje klistirati, koje metode i proizvode preporučate i slično. Nego se nakupi debila koji se svađaju da li je trans muško ili žensko, a konkretnih i pravih informacija nema.

Gledam shemalewiki i većina cura koje dolaze u Split npr. uopće nemaju recenzija.
Čekam da me popljuvate, al svi znate da nisam ništa krivo napisao. Lp 🫶
 
Nema od ovog foruma kruva.
Ili nitko ne ide ili jednostavno nitko ne želi podijelit iskustvo. Ok, nisam ni ja napisao iskustvo, al to je zato jer iskustva s transicama neman. Da ne govorim o tome koliko bi bilo dobro da postoje razne druge teme: kako do prepa, kada uzimati, tko uzima ima li nuspojava, da li je problem nabaviti, kako se najbolje klistirati, koje metode i proizvode preporučate i slično. Nego se nakupi debila koji se svađaju da li je trans muško ili žensko, a konkretnih i pravih informacija nema.

Gledam shemalewiki i većina cura koje dolaze u Split npr. uopće nemaju recenzija.
Čekam da me popljuvate, al svi znate da nisam ništa krivo napisao. Lp 🫶
“Nemaju recenzija” a zašto i bi imale?😄

svaki normalan dečko kojeg zanima sex u diskreciji sigurno neće po internetu ko baba pisati tračeve,lokacije i rekla-kazala fake recenzije. #realno
Obiđeš par tranny i vratiš se opet kod koje ti bilo dobro, šta trebaš čitat tuđe mudrolije tu.
*Ljeto je, sada je vrijeme za sex,🍆 izbora masa online od cura do transića svih profila.
 
“Nemaju recenzija” a zašto i bi imale?😄

svaki normalan dečko kojeg zanima sex u diskreciji sigurno neće po internetu ko baba pisati tračeve,lokacije i rekla-kazala fake recenzije. #realno
Obiđeš par tranny i vratiš se opet kod koje ti bilo dobro, šta trebaš čitat tuđe mudrolije tu.
*Ljeto je, sada je vrijeme za sex,🍆 izbora masa online od cura do transića svih profila.
I onda mu ode tranny kod koje mu super i šta će onda. Jedan je čovjek jednom reko u životu sve treba probat, e sad šta mu to znači . Valjda je mislio u granicama normalne. Kažeš ljeto je vrijeme seksa je, ako nisi solo, al ak jesi onda ti jedino ostaje ako imaš neku susjedu nimfomanku,ako nemaš onda kurve moraš plaćat a sad baš svaki dan dat 200€ za 1 h to je 4 dana i nečija plaća ode na to, a di je ostatak režije hrana itd.Skup je ovaj sport.
Nema od ovog foruma kruva.
Ili nitko ne ide ili jednostavno nitko ne želi podijelit iskustvo. Ok, nisam ni ja napisao iskustvo, al to je zato jer iskustva s transicama neman. Da ne govorim o tome koliko bi bilo dobro da postoje razne druge teme: kako do prepa, kada uzimati, tko uzima ima li nuspojava, da li je problem nabaviti, kako se najbolje klistirati, koje metode i proizvode preporučate i slično. Nego se nakupi debila koji se svađaju da li je trans muško ili žensko, a konkretnih i pravih informacija nema.

Gledam shemalewiki i većina cura koje dolaze u Split npr. uopće nemaju recenzija.
Čekam da me popljuvate, al svi znate da nisam ništa krivo napisao. Lp 🫶
https://www.shemalewiki.com/?id=987&profileid=4219&lan=en eto jedne s recenzijom reko baš da vidim te vaše stranice i kolko vidim spominmjali ste i tsdating al tamo moraš kupikt pretplatu da vidiš slike koje vas sve koji posjucejte njih najviše zanimaju.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh