SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

U vezi majmunskih, istina je da se najcesce prenosi gay nezasticenim seksmom. No takoder je istina da se prenosi i dodirom ( rukovanje) ili diranje povrsina koje je zarazeni dirao. Znaci javni wc , javni prijevoz, novac itd. Dakle perite ruke svako malo, makar to bi i inace trebali a ne samo radi bolesti.
Konačno netko ko razumije neke stvari. To je i problem što ekipa koja ide kod tih kako ih nazivaju “žena” . Uglavnom kad plaćaju seks tim likovima i imaju gay seks puše im bez kondoma ili imaju bareback ili Tzv seks bez kondoma , a onda se i hvale kako im frajer svrsi u usta Itd. Onda se vrate ženi Itd. Dajte koriste kondome i nemojte im dopuštati svršavanje u usta jer ne znate kakv je njihov status . To što kaže da je zdrav okači mačku o rep. To je ko da netko kaže nekome kupit ću ti Audi r8 ako dobermanu uzmeš hranu dok jede.
 
Bio danas sa duo Surfistinha i Leonna… ma prekrasne, divne, sexy i vrlo zenstvene. Docekale me u stocking and high heels… ne pozuruju … lova nije bitna… a igra sve za deset … sve je top… slike realne i necete pozaliti …meni u top 3 nakon Nathaly Class i Amy Velask …steta 1.700 1h… ponovio bih 100x
 
Bio danas sa duo Surfistinha i Leonna… ma prekrasne, divne, sexy i vrlo zenstvene. Docekale me u stocking and high heels… ne pozuruju … lova nije bitna… a igra sve za deset … sve je top… slike realne i necete pozaliti …meni u top 3 nakon Nathaly Class i Amy Velask …steta 1.700 1h… ponovio bih 100x
Koja ti je bolja? Tipa blize Nataly class, koja minje definitivno najbolja 😁
 
Bio danas sa duo Surfistinha i Leonna… ma prekrasne, divne, sexy i vrlo zenstvene. Docekale me u stocking and high heels… ne pozuruju … lova nije bitna… a igra sve za deset … sve je top… slike realne i necete pozaliti …meni u top 3 nakon Nathaly Class i Amy Velask …steta 1.700 1h… ponovio bih 100x
Za 3some ukupno 1700?
 
Ima li ikoga u oglasniku osim crne i 5 lažnih profila od istog lika - slovenka, nikolija, transica za zabavu itd. Koja kao ne naplaćuje ( trik za privlačenje), nikad se se javlja na mobitel, samo dopisivanje wap poruke na razne brojeve, traži i skuplja slike , napiše da su sve druge trans bolesne ( biće borba protiv konkurencije na najjače)???
Ajde ako ima neka koja zaista postoji.
 
bio danas opet kod Celine ćuli se ovaj tj pa mi rekla da je u ZG još do nedjelje zato sam i išao...
tko hoće još danas ima priliku probati je odlazi u Pariz u ZG se vraća krajem studenog tako mi rekla...
meni je ona extra zgodna seks super obostrano svršavanje u usta ljuljenje maženje...bio oko 2h s njom ćak mi nije tražila novce kad sam došao nego sam joj dao na odlasku...
rekla da je ok da netreba ništa ali ostavio sam joj 1000kn...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh