SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

😂 vidim tek otvoren ovdje profil neke skrivene tranny koja pljuje po konkurenciji! haha, klasik na ovom forumu! "tvrde noge i sjedila na tebi"🤣 -malo je to bolje moglo biti napisano da zvuči realnije.
Jel ima tu realnih recenzija od dečkiju?
Navodno svi idu kod tih "skupih transića" pa da cujemo latino recenzije dali se isplati platit.?!?
Hahaa ovo bi mogla bit ta Linda o kojoj pričamo 😁
 
za zaobilaziti.
ni slicna onome sa slika, dosta muskobanjasta ukljucujuci i glas, alat daleko manji od deklariranog, sise na rubu između manboobsa i zenske A kosarice. slabo sudjeluje i nekak kao da te se zeli rijesiti sto brze (sto inace vezem sa cure sa PO a ne sa EGE)
nebi ponovio taman da je zadnja, stvarno jako lose iskustvo, pogotovo za 800 hrvatskih pola sata.
cijeli dijapazon usluga uskratila i odradila samo osnovno.
Šta to znači cura sa EGE?
 
Bok, evo napišem ti opširnije malo. Bio sam kod nje 3-4 puta ako ne i više. Zatamnjena soba, jeftina perika ali ima usnice napumpane. Noge su joj tvrde i mišićave,uvijek bude u najlonkama. Na početku nije bila napasna, činila se submisivna, ali kad se napali jako zna ju povuči... Nakon par puta me pitala da ja njoj popušim i bome, prvi kurac mi je to u ustima bio ali meni se svidilo... Dok nisam svršio haha. Iduci put se napalila jako pa me pitala da mi ga stavi, dopustio sam joj, malo nelagodno,udarac na muškost ali ajde. Napalila se kao luda... Idući put odmah puši, prima ali odmah gleda kako da ti ga uvali ili u usta ili u dupe. Ležao sam, ona/on mi skakoap po kurcu i samo se ustala u krenila mi gurat kitu u usta. Nisam htjeo ali nisam mogao pobjeć, sjedila je na meni...
Kad bi me jebala, nisam se klistirao pa bih malo prljavo bilo, ali ona je uživala lizati mi takav šupak... Svega...
Hvala na odgovoru. Što misliš kako bi se ponašala prema dečku od 21 godinu? Jeli sigurno otici kod nje? Misliš da bi bila napasna?
Hvala puno
 
Bok, evo napišem ti opširnije malo. Bio sam kod nje 3-4 puta ako ne i više. Zatamnjena soba, jeftina perika ali ima usnice napumpane. Noge su joj tvrde i mišićave,uvijek bude u najlonkama. Na početku nije bila napasna, činila se submisivna, ali kad se napali jako zna ju povuči... Nakon par puta me pitala da ja njoj popušim i bome, prvi kurac mi je to u ustima bio ali meni se svidilo... Dok nisam svršio haha. Iduci put se napalila jako pa me pitala da mi ga stavi, dopustio sam joj, malo nelagodno,udarac na muškost ali ajde. Napalila se kao luda... Idući put odmah puši, prima ali odmah gleda kako da ti ga uvali ili u usta ili u dupe. Ležao sam, ona/on mi skakoap po kurcu i samo se ustala u krenila mi gurat kitu u usta. Nisam htjeo ali nisam mogao pobjeć, sjedila je na meni...
Kad bi me jebala, nisam se klistirao pa bih malo prljavo bilo, ali ona je uživala lizati mi takav šupak... Svega...
Dali je zdrava? Oprana? Kad ti ga stavi jel bude malo predigre ili ti ga samo uvali?
 
Stariji 63 god, onako prosjek+ u vezi. Želio bi se podružiti sa tranny ili zgodnim glatkim cross.
Uvijek sa sobom imam malo praha pa tko voli takvu zabavu neka se javi, pozz
 
Bok,
Pa dobro, recimo da se i dogodi silovanje. Što bi ja tu mogao? Ići na policiju i prijaviti da sam silovan jer sam se išao naći sa shemale eskort?
Ne mozes ni roditeljima reci, jer se osramotis, a shemale vjerojatno štite 2 gorile i onda bi jos dobio po zubima i nosu.
Hvala pozz
pa jebate ak te sram , zašt ideš, danas to normalno
 
Bok, evo napišem ti opširnije malo. Bio sam kod nje 3-4 puta ako ne i više. Zatamnjena soba, jeftina perika ali ima usnice napumpane. Noge su joj tvrde i mišićave,uvijek bude u najlonkama. Na početku nije bila napasna, činila se submisivna, ali kad se napali jako zna ju povuči... Nakon par puta me pitala da ja njoj popušim i bome, prvi kurac mi je to u ustima bio ali meni se svidilo... Dok nisam svršio haha. Iduci put se napalila jako pa me pitala da mi ga stavi, dopustio sam joj, malo nelagodno,udarac na muškost ali ajde. Napalila se kao luda... Idući put odmah puši, prima ali odmah gleda kako da ti ga uvali ili u usta ili u dupe. Ležao sam, ona/on mi skakoap po kurcu i samo se ustala u krenila mi gurat kitu u usta. Nisam htjeo ali nisam mogao pobjeć, sjedila je na meni...
Kad bi me jebala, nisam se klistirao pa bih malo prljavo bilo, ali ona je uživala lizati mi takav šupak... Svega...
 
Bok, evo napišem ti opširnije malo. Bio sam kod nje 3-4 puta ako ne i više. Zatamnjena soba, jeftina perika ali ima usnice napumpane. Noge su joj tvrde i mišićave,uvijek bude u najlonkama. Na početku nije bila napasna, činila se submisivna, ali kad se napali jako zna ju povuči... Nakon par puta me pitala da ja njoj popušim i bome, prvi kurac mi je to u ustima bio ali meni se svidilo... Dok nisam svršio haha. Iduci put se napalila jako pa me pitala da mi ga stavi, dopustio sam joj, malo nelagodno,udarac na muškost ali ajde. Napalila se kao luda... Idući put odmah puši, prima ali odmah gleda kako da ti ga uvali ili u usta ili u dupe. Ležao sam, ona/on mi skakoap po kurcu i samo se ustala u krenila mi gurat kitu u usta. Nisam htjeo ali nisam mogao pobjeć, sjedila je na meni...
Kad bi me jebala, nisam se klistirao pa bih malo prljavo bilo, ali ona je uživala lizati mi takav šupak... Svega...
Može kontakt Linde
 
Pozdrav...trazim cudo al mozda netko nesto zna... da li je tko cuo za transicu koja je prije 10 tak mjeseci zivjela u savskom gaju a sad zivi blizu Porezne?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh