SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Valerija, nisam ja Trans Barbi, previše sam muževan za to 😉
Ali upoznao sam većinu transica u Zagrebu, a za Barbi mogu reći da je seksi, simpatična i prije svega poštena za razliku od vas nekih, ali znaš kako se u narodu kaže "ciganska posla".

S tobom sam imao prilično loše iskustvo, od 2 sata druženja, sat i 55 minuta si pljuvala po drugim transicama, a onih ostalih 5 minuta pušila i stalno maramicom brisala usta, da ti nešto ne iscuri iz njih?!?
Usput nisam mogao u kupaonu jer je tamo navodno bio netko, a prijetila si i da će me netko dočekati ispred haustora ako ti se zamjerim.

Koliko sam čuo, u zavadi si sa svim transicama u Zagrebu, o svojoj bivšoj najboljoj prijateljici Viktoriji, mjesecima si objavljivala da ima Hiv i da je zarazila pola Zagreba.
E, sad mi nije jasno, ako je to istina, zašto ta Viktorija nije na sudu i u zatvoru nego se i dalje natječe s tobom u svim oglasnicima koja će dati više oglasa.
Ali je zato tvoja druga bivša prijateljica Saška iz Srbije, s kojom si radila, zaista i bila u zatvoru Remetincu, nakon čega je dobila progon iz Hrvatske, a od tada je u Srbiji nekoliko puta hospitalizirana radi odvikavanja.
Isuse da u pravu si , i ja kad sam bio kod nje je stalno nest s maramicama oko ustiju, full sumnjivo. Sreca nisam nista pobrao. Prvi i zadnji put kod valerije.
 
Sad si bio kod nje ,a pisao si da si planirao ici 🤣🤣🤣🤣
OVI MASKIRANI DECKI SU STVARNO HIT !!!
BARBI ,spavas li mirno ?
Uzalud vam trud sviraci , maskirani decki ostaju maskirani decki ,ni za dabe decki vas ne pune ,ipak odu kod Vali
 
BARBI samo da ti kazem da sam ja bio kod tebe , i da je tvoj uvjet bio karanje bez kondoma ako zelim za dabe ,a 200 kuna si trazila sa kondomom . Posto nevrijedis toliko okrenuo sam se i otisao ,nakoj cega si mi slala prijetece sms poruke i dan danas ih imam.
Uglavnom mali skuceni i neuredni stan ,prohodno sto se tice likova .UGlavnom neponovilo se
 
Ma gle , meni je bilo dobro. Dok sam ja bio nije jos sisa bilo, sad kolko vidim po oglasu ima valjda. Oral prosjek, anal dobar. Al iz principa necu vise ic kad sere po svima. Btw , jel bio tko kod viktorije ? https://ljubavni-oglasnik.net/oglas...be-nocna-sam-pitica/oglas.php?id=161721&cid=4
Da , VAli je u Zagrebu jedina i koja valja.
Ima sise ja sam bio i vidi se u oglasima da su tu .
Samo sto sam bio gotov odmah u oralu nakon par minuta ,pa smo malo pricekali za anal.
Oral ok,anal top !
Ovaj link sto si stavio to je lik s gumenim sisama ako ne primjecujes ,koje su vezane oko ramena .
Kakav si ti opaki jebac pa ne znas kako sisa izgleda .
 
Da , VAli je u Zagrebu jedina i koja valja.
Ima sise ja sam bio i vidi se u oglasima da su tu .
Samo sto sam bio gotov odmah u oralu nakon par minuta ,pa smo malo pricekali za anal.
Oral ok,anal top !
Ovaj link sto si stavio to je lik s gumenim sisama ako ne primjecujes ,koje su vezane oko ramena .
Kakav si ti opaki jebac pa ne znas kako sisa izgleda .
Valerija ti si stvarno show, koliko god da si zločesta i radiš sranja svima, čovjeku dođe pomalo žao kad čita ovakve stvari jer je očito da trebaš stručnu pomoć, zajebi ti oglase i forume, bitnije je psihičko zdravlje.

Vidi se i da si previše opterećena i opsjednuta drugim tranđzama, kako se one i s kim jebu.
Tema o kondomima ti je deplasirana jer svatko je odgovoran i treba paziti na vlastito zdravlje, ali kad ih već toliko spominješ, mogu ti reći da sam upoznao desetak trandzi u Zagrebu i šire i kod svih se moglo seksati bez kondoma.
Također, pričali su likovi i da su tebe jebali bez, tada kad si se još jebala.
Danas postoje i druge metode zaštite poput uzimanja prep - a. Obrazuj se malo, imaš ionako previše slobodnog vremena u životu.

I daj, ako boga znaš, napravi konačno te sise, da ne budu samo urbana legenda, svi pričaju o njima, a nitko ih nije uživo vidio.
 
Valerija ti si stvarno show, koliko god da si zločesta i radiš sranja svima, čovjeku dođe pomalo žao kad čita ovakve stvari jer je očito da trebaš stručnu pomoć, zajebi ti oglase i forume, bitnije je psihičko zdravlje.

Vidi se i da si previše opterećena i opsjednuta drugim tranđzama, kako se one i s kim jebu.
Tema o kondomima ti je deplasirana jer svatko je odgovoran i treba paziti na vlastito zdravlje, ali kad ih već toliko spominješ, mogu ti reći da sam upoznao desetak trandzi u Zagrebu i šire i kod svih se moglo seksati bez kondoma.
Također, pričali su likovi i da su tebe jebali bez, tada kad si se još jebala.
Danas postoje i druge metode zaštite poput uzimanja prep - a. Obrazuj se malo, imaš ionako previše slobodnog vremena u životu.

I daj, ako boga znaš, napravi konačno te sise, da ne budu samo urbana legenda, svi pričaju o njima, a nitko ih nije uživo vidio.
TRANS BARBI OPET SI SE NASO UVRIJEDEN HAHAHAHA ,zasto ?

VIse te za dabe nece nitko da te puni bez kondoma ha ???
Okrene se kao i ja na vratima ,ajde prisjeti se kad si mi slala ovakve prijetece poruke.

A tko nema sise ???
Ja sam bio kod Valerije ,ona ima sise jedina,i nije maskirani decko ko ti koji se takmici da dobije najvise sperme u sebi tokom noci .
 
Da li još uvjek radi ova tsmaja? Nekada davno je bila u utrinama na trznici?
 
Ovi sto se prepucavaju u vezi koja trandza je losija bi trebalo banat sa foruma ili barem ignorirat i zanemarivat da ne pumpaju postove u temi... od jebene 33 stranice, oni su svojom samopromocijom i blacenjem drugih napumpali barem 15 stranica sa svojim postovima. A da se ne lazemo niti jedna od njih ne izgleda kao prava transica, vec kao musko koje je prije 3 tjedna skuzilo da zeli biti trans i na brzaka je odlucio napraviti sise (to mislim za sve i jednu transicu koje se ovdje reklamiraju)

Btw, ima li itko iskustva sa Ivonom sa tindera? Ima 2 slike i cini mi se top, al opet to su 2 slike provucene kroz filter i ko zna kako to lici uzivo
 
Da, slažem se. Valerija je jedina naša tranny koja zadovoljava kriterije shemale. Ne govorim o karakteru i ostalim sranjima. O izgledu na fotkama. Hoćete pravi shemale najbliže u Firenzu. Nekoliko kafića, klubova. Izbor pristojan, kontakt normalan. Odnos sve se zna.
 
Slazem se 15 stranica je previse sta su napumpale, ali barem iz toga sto procitas vidis da je netko (necemo ju imenovat) psihicki poremecena osoba. Ja sam mislio otic do nje i dat joj recenziju da ima ali nakon ovoga sto sam procitao nema sanse.
 
Da, slažem se. Valerija je jedina naša tranny koja zadovoljava kriterije shemale. Ne govorim o karakteru i ostalim sranjima. O izgledu na fotkama. Hoćete pravi shemale najbliže u Firenzu. Nekoliko kafića, klubova. Izbor pristojan, kontakt normalan. Odnos sve se zna.
Pa o tome sam ja govorio ovim nasim maskiranim deckima kod kojih sam bio na vratima i okrenuo se ,da jedino Valerija je ono sto se naziva Shemalle u Zagrebu ( zena sa dodatkom ) kod koje sam bio i imam dobro iskustvo sa njom.
 
Ma gle , meni je bilo dobro. Dok sam ja bio nije jos sisa bilo, sad kolko vidim po oglasu ima valjda. Oral prosjek, anal dobar. Al iz principa necu vise ic kad sere po svima. Btw , jel bio tko kod viktorije ? https://ljubavni-oglasnik.net/oglas...be-nocna-sam-pitica/oglas.php?id=161721&cid=4
jel istina što se pisalo tu da taj valerija je godište 1980.?!
(A ne 24g.kako piše kao.)
jel možes pitat osobnu na uvid ili je panika oko toga?

dali je viktorija trans isto što i valerija ili su to različite osobe?
Oglasi su gotovo identični.
Piši, informiraj...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh