SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Eto vam jedne koja je bila muško odstranila kurac i sad je zensko
Ta sigurno ima gužvu, možeš misliti. Haha. Sigurno je i ko vreća za jebanje bez želje i erotike.
onda bolje idem kod prave mlade cure s pičkom kak spada, a ne kod prepariranog frajera.
 
transica sa smokve girlformannnn je daleko najbolja u gradu i najženstvenija..
cijena po dogovoru, i aktivna i pasivna, može se dogovoriti i grupnjak.. jedino što je visoka,, kurac oko 17 cm.. meni je bilo sve predobro.. ps. ugodna za razgovor i druzenje.. isplati se
Potpuno se slažem. Sjajna.
 
Valerija, nisam ja Trans Barbi, previše sam muževan za to 😉
Ali upoznao sam većinu transica u Zagrebu, a za Barbi mogu reći da je seksi, simpatična i prije svega poštena za razliku od vas nekih, ali znaš kako se u narodu kaže "ciganska posla".

S tobom sam imao prilično loše iskustvo, od 2 sata druženja, sat i 55 minuta si pljuvala po drugim transicama, a onih ostalih 5 minuta pušila i stalno maramicom brisala usta, da ti nešto ne iscuri iz njih?!?
Usput nisam mogao u kupaonu jer je tamo navodno bio netko, a prijetila si i da će me netko dočekati ispred haustora ako ti se zamjerim.

Koliko sam čuo, u zavadi si sa svim transicama u Zagrebu, o svojoj bivšoj najboljoj prijateljici Viktoriji, mjesecima si objavljivala da ima Hiv i da je zarazila pola Zagreba.
E, sad mi nije jasno, ako je to istina, zašto ta Viktorija nije na sudu i u zatvoru nego se i dalje natječe s tobom u svim oglasnicima koja će dati više oglasa.
Ali je zato tvoja druga bivša prijateljica Saška iz Srbije, s kojom si radila, zaista i bila u zatvoru Remetincu, nakon čega je dobila progon iz Hrvatske, a od tada je u Srbiji nekoliko puta hospitalizirana radi odvikavanja.
 
Valerija, nisam ja Trans Barbi, previše sam muževan za to 😉
Ali upoznao sam većinu transica u Zagrebu, a za Barbi mogu reći da je seksi, simpatična i prije svega poštena za razliku od vas nekih, ali znaš kako se u narodu kaže "ciganska posla".

S tobom sam imao prilično loše iskustvo, od 2 sata druženja, sat i 55 minuta si pljuvala po drugim transicama, a onih ostalih 5 minuta pušila i stalno maramicom brisala usta, da ti nešto ne iscuri iz njih?!?
Usput nisam mogao u kupaonu jer je tamo navodno bio netko, a prijetila si i da će me netko dočekati ispred haustora ako ti se zamjerim.

Koliko sam čuo, u zavadi si sa svim transicama u Zagrebu, o svojoj bivšoj najboljoj prijateljici Viktoriji, mjesecima si objavljivala da ima Hiv i da je zarazila pola Zagreba.
E, sad mi nije jasno, ako je to istina, zašto ta Viktorija nije na sudu i u zatvoru nego se i dalje natječe s tobom u svim oglasnicima koja će dati više oglasa.
Ali je zato tvoja druga bivša prijateljica Saška iz Srbije, s kojom si radila, zaista i bila u zatvoru Remetincu, nakon čega je dobila progon iz Hrvatske, a od tada je u Srbiji nekoliko puta hospitalizirana radi odvikavanja.
Trebao si promijeniti Nick bez ovog TRANS!!
Svi znamo da si ti iza mnogo nickova tu ,i da se natjeces sa * slovenskom * transicom koja ce vise biti napunjena vikendima ,zato tu na forumu i pljujes po njoj kako bi dosli punit tebe ,a ne nju.
Zalosno i za dabe da te nece nitko !!!
Vrlo si proziran i svaki nick se vidi kada ti pises i pljujes po drugima .
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh