SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Vrazichak34

Active member
Bio kod Kelly i ona je ─Źudoooo.
Jedna od najljep┼íih shemale koje vidio. Za njom bi se okrenula svaka ┼żena ili mu┼íko. Ugl, lak dogovor putem wtzpa. Lokacija centar. Krasan apartman, higijena top. Kad otvorila vrata bio osapnut. Tijelo savr┼íeno, lice, smjesak. Kompletan paket. Jako ugodna. Nije ono lova lova, vec sve opu┼íteno. Malo pri─Źa i onda cisti GFE. Jo┼í ne mogu k sebi do─çi toliko bila dobra. U Zagrebu je idu─ça 2 tjedna.

Zagor

Member
Jedna od najljep┼íih shemale koje vidio. Za njom bi se okrenula svaka ┼żena ili mu┼íko. Ugl, lak dogovor putem wtzpa. Lokacija centar. Krasan apartman, higijena top. Kad otvorila vrata bio osapnut. Tijelo savr┼íeno, lice, smjesak. Kompletan paket. Jako ugodna. Nije ono lova lova, vec sve opu┼íteno. Malo pri─Źa i onda cisti GFE. Jo┼í ne mogu k sebi do─çi toliko bila dobra. U Zagrebu je idu─ça 2 tjedna.
Idu─ça dva tjedna su klju─Źna :)

Kleinfeld

Member
Bolja od naomi? Bolja od one natalie sta je bila u 11. Mj?

river30

Member
i ┼íta je bilo kad si se probudio? ­čśä

Sokol45

New member
Na plavom oglasniku imamo oglase od Valeriye, Doris i Viktorije. Da cujem kakve su mislim fizicki. Dali imaju sise, kako se jebu

polepole

New member
Na plavom oglasniku imamo oglase od Valeriye, Doris i Viktorije. Da cujem kakve su mislim fizicki. Dali imaju sise, kako se jebu
Za Doris ne znam, al bi volio znati ako neko ima iskustva, a Viktorija mi nije napeta. Valerija izgleda ko na slikama, skroz je ok, dosta se iskorigirala što se izgleda tiće, ima manje hormonske sise i sex je dosta dobar.

Xadorox

New member

Pozdrav, jel netko bio kod nje?

ivan12

New member
Planiram otici kod neke domace transice, vjv. Valerije. Malo me strah spolnih bolesti, pa me zanima puse li vam domace transice sa ili bez kondoma? Kod sexa je naravno kondom obavezan. I ako netko ima jos neki savijet kako se dodatno osigurati uvijek dobro dode

TELEFONSKI SEX U┼ŻIVO

Vrh