SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Da, ALEX ! Maskirani decki se uzdrmali ,ali dobra reklama za Valicu i to besplatna
Velerija pa svi tu vide da imas 100 razlicitih novih profila tu i da sama sebe dizes u nebesa i ti jedina pljujes tu Alexandru i sve ostale koje su ti po svemu konkurencija...Al to ne znaci da su sve opaljene kao ti pa da same sebe komentiraju..Kaj ne.. 🤣🤣🤣🤣
ALEXANDRA postani shemalle pa se tako predstavljaj ,s ovim dizes cijenu Valici ,a sebi spustas ...
 
Samo za razliku od ostalih transica Valeriju možeš sresti i vani u ženskoj odjeći i obući i našminkanu
 
Ajde ne morate se svadat vise Vale i Alex, dajte meni obje free session i ja cu objektivno presuditi koja je bolja fejk treba :D posteno
 
Dragi Dino tj Valerija, znam te još od prije 10 godina mogu nabrojat i ekipu imenom klubove itd, al to se ovdje ne radi.. Savjetujem ti da ovo sto radiš pokušaš u drugoj državi jer ovdje ti to više nema smisla. Hrvatska je mali grad. Lp
U pametnog koji pametuje iza skrivenog nicka.
Pa javi se na broj Valeriji i to joj reci . Nemas muda jer si ljubomorna tranda s perikom.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh