SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Da, ponuda u Zg se srozala na niske grane. Čak je i St ponuda dosta jača od Zg ponude. Konkretno gledam distintas jer na ts-datingu pola toga su lažni ili zastarjeli profili.

Zg šnj ponuda:
Asian Hottie - od te filipinke nema sreće, niti je napeta, niti je kurata.
Sabrina - nije odavno u Zg, zadnje kad sam zvao nije se javila.
Pamela - precijenjena, a koliko sam vidio po zadnjim recenzijama se pokvarila, više je niko ne spominje.
Naomi - šnj klasa, loše recenzije.
Maddison - dupli profil (to mi je već red flag), niti je napeta niti je kurata.
Tania - šnj klasa, niti je napeta, niti je kurata.
Melissa - babetina, trebala odavno u penziju.

St interesantne, jel' ko prčio:
Monica Brava - odavno nisam vidio ovako jebozovnu.
La Morena - nešto lošije od Monice, ali i dalje jebozovna.
Jesi bio s Maddison? Meni je brutalno jebozovna, malo mi je u porukama nekak bila šnj, nisam još otišo, pa da se ne zajebem. Zanima me samo kakva je pasivna.
 
Jbg...sad pisemo kako je slaba ponuda u zg, a kad ih je prije 15 dana bilo 22-23 u zg ocigledno je slabo ko isao pa su zato i napustile
 
Jbg...sad pisemo kako je slaba ponuda u zg, a kad ih je prije 15 dana bilo 22-23 u zg ocigledno je slabo ko isao pa su zato i napustile
Ma uvijek je tako od kad pratim tu scenu, čim zahladi možeš birat između njih 4-5. Rekao sam već hrpa ovih je već bila tu i to više puta, ne bi se one vraćale da nema tu klijenata i love.
 
What's worst is that on this forum there is discussion about fucking some 50-60 year old women and that's normal, but sex with a trans woman who looks like a supermodel is like sick because she has a dick, as if we all don't have a dick, because when we jerk off our damn, that means we're all actually gay, and all kinds of things...
Try asian hottie (venus )shes good meet her 2nd time now always give me a good service
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh