SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Kolka je kita, kolko novaca i daj malo detalja kako je bilo molim te. Zanima me otic ali gledam si najbolju za uzet.
18-20cm, 1500kn / 1h. Dogovor krece preko telefona pa onda tek na poruke.
Bilo je bas ugodno s njom, poslije ostali popricat i nije gledala na sat.
Detalji ako te zanimaju ti napisem privatno.

Ima vise cura trenutno na wiki stranici, mislim da ne mozes fulat, cak je i Jessyca Ketlen u Zagrebu navodno.
 
Ovakoo.. Vec duže vrimena se mislin provat shemale.. Piste sta ocete jesan li peder ili ne, ja znan sta san.. Uglavnom vidin da uskoro u st dolazi valerija.. Sad me zanima iz prve ruke, jel shemale ili samo lik sa sminkom.. Molin vasbez glupavih komentara
 
Ovakoo.. Vec duže vrimena se mislin provat shemale.. Piste sta ocete jesan li peder ili ne, ja znan sta san.. Uglavnom vidin da uskoro u st dolazi valerija.. Sad me zanima iz prve ruke, jel shemale ili samo lik sa sminkom.. Molin vasbez glupavih komentara
Valerija msm da je lik sa šminkom nisam bio Nezz al msm da je 300 oral //500 anal. Uglavnom ako ti je do shemale rade traži na shemalewiki ili ts dating stranicama
 
Ova VitaViktorija i Valerija, bukvalno zatrpan oglasnik njihovim oglasima. To je neko natjecanje ili kaj? jel bio opce tko kod jedne i druge?
 
Izgleda mix neki. Mada za tu valeriju nisam siguran. Neki kazu da je okej drugi ds je samo nasminkani gay koji je HIV pozitivan. Treći da je peder s perikom i sad ti znaj šta je. Rade Odi kod neke shemale sa shemalewiki
Ma nisam ni mislio ici, al vidim da ima dosta oglasa i ta Valerija i neka Viki Viktorija, ko da se natjecu.
 
Pa zašto si se onda našao uvrijeđen? Lol
Kompa, nisam ja tražio da se itko ikome opravdava, tema je javna, svatko može iznijet svoje mišljenje koje ne mora laskat tebi. Moj komentar je poprilično jasan i nije negativan nikako, jedino ako se ti ne smatraš pederom, onda imam news flash za tebe.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh