SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Pitanje za straight osobe, ne bi., nego isključivo straight, koje koriste usluge transica.
Prije svega nije provokacija, i mene privlače transice, naravno one koje izgledaju kao top modeli, a ne kao muško sa tvrdom bradom koja se oblači u žensko.
Kakav je osjećaj pružanja orala i primanje analnog seksa i da li su transice dominantne ili?
 
Pitanje za straight osobe, ne bi., nego isključivo straight, koje koriste usluge transica.
Prije svega nije provokacija, i mene privlače transice, naravno one koje izgledaju kao top modeli, a ne kao muško sa tvrdom bradom koja se oblači u žensko.
Kakav je osjećaj pružanja orala i primanje analnog seksa i da li su transice dominantne ili?
Pa ako si hetero sigurno te ne bi trebao privlačiti kurac.
Ne boj se svoje biseksualnosti 😉
 
Sa muškarcem nikad ne bi mogao biti, tako tu tezu o biseksualnosti odbacujem.
A volim probati svašta, a u cijeloj toj priči me kurac najmanje privlači, odnosno najviše odbija.
A zas se pravdaš ikome,kog boli jel ti Oćeš probat kurac i jesi zato manje musko, rokaj šta te pali a oni nek mozgaju jesu straigh,bi,gay ili nešto peto
 
Pitanje za straight osobe, ne bi., nego isključivo straight, koje koriste usluge transica.
Prije svega nije provokacija, i mene privlače transice, naravno one koje izgledaju kao top modeli, a ne kao muško sa tvrdom bradom koja se oblači u žensko.
Kakav je osjećaj pružanja orala i primanje analnog seksa i da li su transice dominantne ili?
Pa probaj. Dobro pogledaj da si ne pokvariš zabavu. Je li dečko s perikom, žilavim rukama? Ima li silikone ili prazan grudnjak?Nakon duže hormonalne terapije dobije ženstveni mišićni tonus, bokove ko plesačica. Pasivni su uvijek. Da budu aktivni, treba im napomeniti, jer trebaju uzeti muški hormon. Pripremi 200-250 bodova. Uzmi sat i ... zabavi se
 
Koji ti je kurac vise, sto smaras ljude?
Željeja je odpozadi po guzici da je lupam, ništa nisam znao da sam stvarno najebao.
Dok se mačor igrao oko njenog šupka spustio sam ruku ispod njenog pupka, ima kurac veći nego ja. Dok je glasno uzdisala moju muku nije znala što ako se sad okrene pa potjera ona mene. Čim da dupe branim brale
 
Odlučio sam posjetiti transicu po prvi put, inače sam iz cg i dolazim za zg sljedece nedjelje, imate li neku preporuku da li je bolje biti aktiv ili pasiv i da li vrijedi dati 50e vise sto traze da svrse?
 
Neke ne naplacuju dodatno svrsavanje ako te to pali plati q zad dali je bolje biti aktiv ili pasiv to sam moras znat dali bi htio promiti kurac u guzu ili ne
 



Bio tko?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh