Sexy Maša za ispunjenje fetisa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mislim ja da je problem ovim "frajerima" sto smo višlje i tanje za razliku od "muskarcina" od 160 cm i bacvom od trbuha...to mi se čini da je problem da je cura visoka i zgodna a oni nam do sisa hahahahaha jer htjeli bi biti Tatice a ne možete glumiti tu ulogu sa 160cm curi od 180-182, to je zapravo problem...Kissss odozgo!Hahahaha
 
Te dvije koje imaju indeks tjelesne mase 15 spadaju u jako anoreksične i vjerojatno nadroksane, sise su u tom slučaju ispuhane a guzica ni nemaju. Također seks bez kondoma je turn off i safety risk. Radije zapit pare nego plaćat kosture.
 
posljednja izmjena:
Mislim ja da je problem ovim "frajerima" sto smo višlje i tanje za razliku od "muskarcina" od 160 cm i bacvom od trbuha...to mi se čini da je problem da je cura visoka i zgodna a oni nam do sisa hahahahaha jer htjeli bi bitiproblem...Kissss odozgo!Hahahaha
Mislim ja da je problem ovim "frajerima" sto smo višlje i tanje za razliku od "muskarcina" od 160 cm i bacvom od trbuha...to mi se čini da je problem da je cura visoka i zgodna a oni nam do sisa hahahahaha jer htjeli bi biti Tatice a ne možete glumiti tu ulogu sa 160cm curi od 180-182, to je zapravo problem...Kissss odozgo!Hahahaha
Ja pošteno poslao velikodušnu ponudu na mail i nista
 
Mislim ja da je problem ovim "frajerima" sto smo višlje i tanje za razliku od "muskarcina" od 160 cm i bacvom od trbuha...to mi se čini da je problem da je cura visoka i zgodna a oni nam do sisa hahahahaha jer htjeli bi biti Tatice a ne možete glumiti tu ulogu sa 160cm curi od
180-182, to je zapravo problem...Kissss odozgo!Hahahaha
Bio sam sa curom od 180 i 185 cm samo van ovih gabarita sa plaćanjem bilo čega ili bilo kome no to je manje bitno, uglavnom visina ili moja malenkost od 175 cm nije bila nikome problem. Ako se ljudi međusobno dobro razumiju onda visina ne igra ama baš nikakvu ulogu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh