Sexy Maša za ispunjenje fetisa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Aco

Active member

Je li netko bio iskustva, cijena i izgled??


Maša 25 godina 182cm visoka 50 kg atletske građe manje cice iz Zagreba tražim galantne i situirane ljude koji žele si ispuniti fetis...
Look curica/skolarka
Analni sex
Gf sex ( u iznimnom dogovoru)
Crempie
Piss ( vi meni u usta u guzu ili po tjielu)
Obrada jezikom nogu i/Ili guze ( ja vama)
Grupni sex
Redaljka
Duboko grlo
Te svi drugi "normalni" fetisi ...limit je vezanje,schat,nasilje,oziljci itd u tom smislu..
Obožavam sex i otkacene ljude kakva sam i sama.

Druženja na sat me ne zanima ( min 2 sata) , max.noc ( 22-08) isključivo kod vas ili u apartmanu, hoteli isključeni.
Malena slatka Maša čeka vaše poruke i eventualno dogovorimo nešto pametno i sexy označeno.
KONTAKT
 

Je li netko bio iskustva, cijena i izgled??


Maša 25 godina 182cm visoka 50 kg atletske građe manje cice iz Zagreba tražim galantne i situirane ljude koji žele si ispuniti fetis...
Look curica/skolarka
Analni sex
Gf sex ( u iznimnom dogovoru)
Crempie
Piss ( vi meni u usta u guzu ili po tjielu)
Obrada jezikom nogu i/Ili guze ( ja vama)
Grupni sex
Redaljka
Duboko grlo
Te svi drugi "normalni" fetisi ...limit je vezanje,schat,nasilje,oziljci itd u tom smislu..
Obožavam sex i otkacene ljude kakva sam i sama.

Druženja na sat me ne zanima ( min 2 sata) , max.noc ( 22-08) isključivo kod vas ili u apartmanu, hoteli isključeni.
Malena slatka Maša čeka vaše poruke i eventualno dogovorimo nešto pametno i sexy označeno.
KONTAKT
3500kn trazi za noć sve uključeno.
 
A gle, čak bi prihvatljivo ako je dobra picka jedno 200€ sat s obzirom na sve fetiše, gfe, creampie i te pizdarije tko se lozi na to glumljenje cure... ali je čudna sada ovolika razlika u cijenama..
 
To vam je ona barbara
Neka opasna mućka u pitanju.
Čas je udana, onda sa ženskom u vezi.
3000 kn za 2h
Ženska se jako precjenila ako je uopće ženska.
Mislim da je to neka teška mućka u pitanju
 
182 cm, a 50 kg težine. Nemogući omjer visina/težina, osim ako nije u pitanju cura iz Etiopije, kost i koža. Osobno me pale perverzije to što nudi, ali mislim da se iza oglasa krije kakav perverznjak koji se pali na naše ludosti i koji gušta da nas zajebava. Mislim da je riječ o fejk oglasu.
Potpisujem
Sad će oni sa lažnih profila počet komentirati kako su bili i da je vrh.
 
Hm, iako oglas djeluje privlačno s obzirom na to što nudi, mislilm da je prevara. 50 kg na tako veliku visinu za žensku nije realno, a također i priložena slika izgleda lažno. Prije će biti da je ovo neka banda koja te još može i opljačkati.
 
Pozz svima
Evo da riješimo dilemu oko mene (Barbare) i JEDNE od mojih cura Mase. Nisam čas udana, čas u vezi sa curom,nego sam udana sretno 11g i i vezi sam sa curom uz i sa svojim mužem. Da bisexualna sam. Oglas je stvaran i sve navedeno i stoji, samo koliki zahtjevi toliko i ....jel?! Pa cu ljepo molit da osobe koje imaju komplekse jer nisu u mogućnosti provjerit dali je oglas stvaran da ne pišu gluposti radi povrijeđenog ega,jer oni koji mogu doći vidjet jeli Masa zbilja 180cm/50 kg sigurno ne tipkaju po forumima i ne bacaju drkice sa pincetom na sličice nego dođu i uživaju. Eto da vam srce bude na mjestu možemo otic na cugu. I da netko je napisao da ni jedna ne radi crempie,Masa radi,kao sto radi i sve navedeno u oglasu!A svi se možete uvjeriti u napisano samo fetisi koštaju I ne nije cura iz Etiopije, naša je ,visoka ,mršava,....pozz od Barbie i Mase
 
Pozz svima
Evo da riješimo dilemu oko mene (Barbare) i JEDNE od mojih cura Mase. Nisam čas udana, čas u vezi sa curom,nego sam udana sretno 11g i i vezi sam sa curom uz i sa svojim mužem. Da bisexualna sam. Oglas je stvaran i sve navedeno i stoji, samo koliki zahtjevi toliko i ....jel?! Pa cu ljepo molit da osobe koje imaju komplekse jer nisu u mogućnosti provjerit dali je oglas stvaran da ne pišu gluposti radi povrijeđenog ega,jer oni koji mogu doći vidjet jeli Masa zbilja 180cm/50 kg sigurno ne tipkaju po forumima i ne bacaju drkice sa pincetom na sličice nego dođu i uživaju. Eto da vam srce bude na mjestu možemo otic na cugu. I da netko je napisao da ni jedna ne radi crempie,Masa radi,kao sto radi i sve navedeno u oglasu!A svi se možete uvjeriti u napisano samo fetisi koštaju ....pozz od Barbie i Mase
U redu, ali bilo bi lijepo da odgovorite na poslani mail
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh