Sexy Maša za ispunjenje fetisa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Tako što vidiš potvrdu, koju očekujemo i od druge strane. Ne prodajem ja ništa,samo pazim i štitim....
 
Gabariti cure 180/50 ja to ne vidio (ni u Etiopiji) do sada. Takva, ako i postoji ima sise 0, a svako rebro joj se vidi.
Ja sam se dugo godina zabavljao sa jednom curom koja je realno spadala pod mršave, na visinu 167 cm imala je oko 60 kg. Ova od 180 po meni nema šanse da ima samo 50 kg.
 
Pozz svima
Evo da riješimo dilemu oko mene (Barbare) i JEDNE od mojih cura Mase. Nisam čas udana, čas u vezi sa curom,nego sam udana sretno 11g i i vezi sam sa curom uz i sa svojim mužem. Da bisexualna sam. Oglas je stvaran i sve navedeno i stoji, samo koliki zahtjevi toliko i ....jel?! Pa cu ljepo molit da osobe koje imaju komplekse jer nisu u mogućnosti provjerit dali je oglas stvaran da ne pišu gluposti radi povrijeđenog ega,jer oni koji mogu doći vidjet jeli Masa zbilja 180cm/50 kg sigurno ne tipkaju po forumima i ne bacaju drkice sa pincetom na sličice nego dođu i uživaju. Eto da vam srce bude na mjestu možemo otic na cugu. I da netko je napisao da ni jedna ne radi crempie,Masa radi,kao sto radi i sve navedeno u oglasu!A svi se možete uvjeriti u napisano samo fetisi koštaju I ne nije cura iz Etiopije, naša je ,visoka ,mršava,....pozz od Barbie i Mase
Bilo bi odlično da odgovorite na e-mail hvala
 
Po zadnjem oglasu sexi Maša je narasla za dodatnih 2 cm, sada je visoka 182 cm. Kilaža joj je ostala ista 50 kg. Ovo garant neki psihopat-perverznjak piše oglase.
Dvije su c
Po zadnjem oglasu sexi Maša je narasla za dodatnih 2 cm, sada je visoka 182 cm. Kilaža joj je ostala ista 50 kg. Ovo garant neki psihopat-perverznjak piše oglase.


Dvije su cure (3 samnom ) Petra 180 ,Masa 182 ,i ja 183 naravno bose . To smo mi koje spadamo u visoke...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh