Sex u autu - iskustva?

Sreo sam lika iz grada koji to radi ide i trazi di se ko jebe tocno zna lokacije di ko ide dode i upali im duga ili se samo okrene s autom i ode mi ga pitali sta ti je tu zanimljivo kaze sve ce ih uvatit nece se njemu niko sakrit
Ma to su bolesnici,jedan mi išao s biciklom i stao kraj auta i gleda unutra,sreća pa je bilo sve zahukano,al jbt sve ti prisjedne
 
Sada sam solo,volio bi upoznati par koje pali da ih netko promatra,diskrecija obavezna i garantirana...moze negdje u autu a moze i kod mene...moze i solo zenska osoba ako voli da je se gleda dok se samozadovoljava.
 
Imao sam par iskustava u autu...Zadnje možda i najbolje, ženska me pokupila u Gajnicama na parkingu i završili na zelenoj magistrali, došli gore, već jedan auto parkiran ali nije nas to previše omelo:)
 
Bio sam prije nekih 3 god ispod domovinskog,i niie nitko navratio ni nis al mi je sad to malo van ruke,trebao bi tu u zapadnom dijelu
 
Na zelenoj magistrali te nitko ne benda ni 2 posto, mrkli mrak, prode par auta al svi s istom namjerom idu gore tak da nema nikakvih neugodnih iskustava
 
Heh...
Jesam par puta. I to kad nemam izbora.
Nije komotno, nezgodno za prebacivanje sa pušenja na penetraciju i obratno...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh