Seeking - najbolje mjesto za pronalazak mladih sponzoruša

administrator

Administrator
Urednik
Da li ste probali ovo?
Mjesto za pronalazak mladih djevojaka koje nisu profesionalke, kliknite samo na sliku registrirajte se i pogledajte ponudu.


19-SA-1112-AffiliateBannersFINALSExperience300x250.jpg
 
posljednja izmjena:
Slažen se i ja sam ovdje upoznao jako puno mladih zgodnih cura!
Možda bi bilo fora razmjenjivati recenzije i iskustva sa curama sa seekinga?
 
posljednja izmjena od urednika:
Na seekingu sam upoznao daleko najzgodnije i najbolje komade koji se daju naci kod nas. Cak sam upoznavao strane cure koje su u Hr. Definitivno top sajt ako zelis platiti 110 dolara za clanstvo da bi mogao tipkati s njima. Vrlo lako i brzo mozes naci ono sto trazis:)
 
Dobro... Al daj mi recite konkretno šta ste dogovori, koliko ste platili, kako ste plaćali, što ste dobili zauzvrat....

Ništa ne znači šta ste razgovarali sa top curama, ako te cure traže mjesečnu naknadu nekoliko tisuća kuna, a zauzvrat nude kurcinu..
 
Dobro... Al daj mi recite konkretno šta ste dogovori, koliko ste platili, kako ste plaćali, što ste dobili zauzvrat....

Ništa ne znači šta ste razgovarali sa top curama, ako te cure traže mjesečnu naknadu nekoliko tisuća kuna, a zauzvrat nude kurcinu..
Sve je stvar pregovaranja. Da se sve fino dogovoriti. Ne traze sve mjesecno naknade.
 
Sve je stvar pregovaranja. Da se sve fino dogovoriti. Ne traze sve mjesecno naknade.
Dobro ....a jesi otfurao neku francuskinju , spanjolku , litvanku ? Ja trenutno tamo se zajebavam s besplatnom varijantom ...al mi se čini da bi se osplatilo učipit !!?? Ima toljaga ali ima i vrh trebica ....možda možda ? se isplati ? A
 
Jesam dvije iz Kolumbije koje su bile na studijskom putovanju u Hr..
 
110 dolara je 1mj predplate. Ako ti nude iskoristi ga
 
Pozdrav ekipa
Ima tko iskustva sa seekingom pa da me educira malo
Uglavnom u kontaktu sam sa vise njih pa tako sa jednom tipkam i sve 5 ali trazi da joj posaljem autobusnu kartu da moze doc jer sad nema para da je kupi a ostatak kao kad se vidimo
Poslala je i IBAN

Pa da vidim sta kazete na to
 
posljednja izmjena od urednika:
Pozdrav ekipa
Ima tko iskustva sa seekingom pa da me educira malo
Uglavnom u kontaktu sam sa vise njih pa tako sa jednom tipkam i sve 5 ali trazi da joj posaljem autobusnu kartu da moze doc jer sad nema para da je kupi a ostatak kao kad se vidimo
Poslala je i IBAN

Pa da vidim sta kazete na to
Tko meni dogovori mladu zgodnu za susret zgb i okolica njemu bon od 200 a njoj lova
 
osobno nisam tamo, ali jedan moj prijatelj to koristi. dok nije bio na seekingu, jebao je samo u mozak, otkako je tamo, živi 99 nijansi sive. poznavajući njega, to je samo 44.5, ali zvuči uvjerljivo da je već 'odradio' par neloših klinki. po fotkama, čini mi se da su neusporedivo bolje od ovih s oglasnika. ako su lagali mene, i ja lažem vas...
 
Seeking je odlicna opcija, neusporedivo s bilo kojim drugim izvorom potrage, ali su i cijene vise, naravno. U Zagrebu bas i nije neka ponuda, barem po mom misljenju, ali u Beogradu mozes naci strasne komade. Trenutno se tu i tamo nadjem s jednom prekrasnom crnkinjom, Parižankom, studentica je. 1000 Europljana i povratna zrakoplovna karta za cijeli vikend.
 
posljednja izmjena od urednika:
Pozdrav ekipa
Ima tko iskustva sa seekingom pa da me educira malo
Uglavnom u kontaktu sam sa vise njih pa tako sa jednom tipkam i sve 5 ali trazi da joj posaljem autobusnu kartu da moze doc jer sad nema para da je kupi a ostatak kao kad se vidimo
Poslala je i IBAN

Pa da vidim sta kazete na to
autobusnu kartu ? obicno traže za avion ! a od kud je ...kao ?
 
Pula i da nema sad para za doc a mora iz Pule u Rijeku
Uglavnom meni barem sumljivo pa sam rekao nista a ona na to da ce skupit pare i doc i da joj tek onda platim sve ostalo sta ide uz to za taj vikend
Autobusna karta jebenih 150kn nije meni do tih para ali necu iz principa da poslje ispadnem majmun
Kad dode dam joj i 300kn samo za kartu
Tako da sam tu pricu zavrsio

Mislio sam da netko ima koja iskustva vise od mene pa da podjeli ali eto
Javim svakako kako zavrsi
tak im i ja odgovaram kad kažu da nemaju love ....nek posudi , čim dođe prvo idemo uplatit lovu od kog je posudila i to isto duplo .Ali sve u svemu ....bolje se tlačit s nekom mladom ok trebicom nego s ovim lujkama kod nas , ove tu bi da klekneš , moliš ih i platis karanje ....kaj je previse previse je , a vecina izgleda pokrpano ko fićek stari
Aj javi kaj bude ;)
 

Prilozi

  • Screenshot_20210709-023528.png
    Screenshot_20210709-023528.png
    392,5 KB · Pregleda: 1.816

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh