Saune u Zagrebu

Decki vidim da vas tu puno pali odlazak u saune i gledanje golotinje,otiđite u terme paradizo u Sloveniju,imate 9 sauna i bazen za nudiste,fakat je super i vecinom mlađa ekipa,ja bio sa zenom u subotu bilo krcato,tako da se mozete svega nagledat!!!Eto moje iskustvo od tamo,odrijesite kesu za 100 eura sa gorivom iz zg i vidit cete svega osim sexa,toga tamo nema barem kad smo mi bili,a ko zeli vidjet i sex otidjite u Sun Garden u subotu kad je ulaz za parove tamo imate i saune i sexa di vas god volja,imat cete kaj za vidit!!!!
 
Decki vidim da vas tu puno pali odlazak u saune i gledanje golotinje,otiđite u terme paradizo u Sloveniju,imate 9 sauna i bazen za nudiste,fakat je super i vecinom mlađa ekipa,ja bio sa zenom u subotu bilo krcato,tako da se mozete svega nagledat!!!Eto moje iskustvo od tamo,odrijesite kesu za 100 eura sa gorivom iz zg i vidit cete svega osim sexa,toga tamo nema barem kad smo mi bili,a ko zeli vidjet i sex otidjite u Sun Garden u subotu kad je ulaz za parove tamo imate i saune i sexa di vas god volja,imat cete kaj za vidit!!!!
Sun garden je u sezani jel?
 
Ima jedna zanimljiva sauna u hotelu Aristos. Nije velika, ali kao sauna ja fakat dobra.
Ima i jakuzzi, ali on se koristi u kupačem.

"Akcije" tamo nema, niti golotinje.
Korisnici su uglavnom gosti hotela, tako da bude ljudi tamo.

Imaju tamo 2 zaposlenice koje se šeću simo-tamo tako da morate biti pristojni.

Osim toga, nebi bilo baš dobro da sada netko radi neugodnoati gostima hotela jer to šalje ružnu sliku o hotelu i o Zagrebu u svijet.
 
Je li tko kada bio u Vitadu saunama u Utrinama?

Što je problem s FKK?
Ljudi bi kao u saunama trebali biti goli, ali nisu jer ih ih je sram, pogotovo cure.
Tako da ljudi budu zagrnuti ručnikom na hodniku, a neki i u sauni.
Ima i onih koji nose kupaći jer ih nitko ne tjera da ga skinu.

Da bi bilo FKK, netko bi zbilja trebao paziti na to da se ne nosi kupaći, onda bi se ljudi valjda odvažili i odgrnuti ručnik.
Pogotovo bi se one prve cure koje dođu trebale razgrnuti pa bi se onda i sve cure skinule.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh