Saune u Zagrebu

Ma na druženje. Kako kažeš pecati.
Partneri su me odveli u Ljubljani u jednu saunu. Čisto, uredno, diskretno. Ne previše. Dođe konobarica i donese piće te naglasi da je to od dame koja je upravo ušla u manju saunu b. Odem i vidim komada s pristojnom batinom. Kaže Suzana, te nastavi želiš pušiti i da te pojebem ili da ti pušim. Ali samo možeš u usta. UNI sam, samo je tako dobru batinu imala da sam poželio pušiti i na kraju me pojebala. Sada se nađemo povremeno kod nje u Novom Mestu.
 
Partneri su me odveli u Ljubljani u jednu saunu. Čisto, uredno, diskretno. Ne previše. Dođe konobarica i donese piće te naglasi da je to od dame koja je upravo ušla u manju saunu b. Odem i vidim komada s pristojnom batinom. Kaže Suzana, te nastavi želiš pušiti i da te pojebem ili da ti pušim. Ali samo možeš u usta. UNI sam, samo je tako dobru batinu imala da sam poželio pušiti i na kraju me pojebala. Sada se nađemo povremeno kod nje u Novom Mestu.
Ajoj, ja sam mislio da zenske ides pecat
 
Partneri su me odveli u Ljubljani u jednu saunu. Čisto, uredno, diskretno. Ne previše. Dođe konobarica i donese piće te naglasi da je to od dame koja je upravo ušla u manju saunu b. Odem i vidim komada s pristojnom batinom. Kaže Suzana, te nastavi želiš pušiti i da te pojebem ili da ti pušim. Ali samo možeš u usta. UNI sam, samo je tako dobru batinu imala da sam poželio pušiti i na kraju me pojebala. Sada se nađemo povremeno kod nje u Novom Mestu.
Jel das kontakt
 
Da i ja volim u saune i paše mi tamo biti gol radi sauniranja.
Rado bih i neku saunu gdje su ljudi isto goli, a da nisu samo muškarci unutra.


Bez ikakvog seksualnog uznemiravanja naravno. Samo saunanje bez tkanine me zanima.
 
Saune u kojima je golotinja OK:
City Wellness centar,
Hotel Aristol,
DropIN sauna (ali valjda je svatko sam u svom terminu)

Saune u kojima golotinja nije OK:
Allegra
 
Partneri su me odveli u Ljubljani u jednu saunu. Čisto, uredno, diskretno. Ne previše. Dođe konobarica i donese piće te naglasi da je to od dame koja je upravo ušla u manju saunu b. Odem i vidim komada s pristojnom batinom. Kaže Suzana, te nastavi želiš pušiti i da te pojebem ili da ti pušim. Ali samo možeš u usta. UNI sam, samo je tako dobru batinu imala da sam poželio pušiti i na kraju me pojebala. Sada se nađemo povremeno kod nje u Novom Mestu.
Misliš, kod njega?:)
 
Ljudi morate biti svjesni samo jedne stvari, ako hoćete saunu u kojoj ima žena, onda ne smije biti nikakvog uznemiravanja.
Ako ti netko proba, niti će biti uspješan, niti će biti išta od saune.
 
Ljudi morate biti svjesni samo jedne stvari, ako hoćete saunu u kojoj ima žena, onda ne smije biti nikakvog uznemiravanja.
Ako ti netko proba, niti će biti uspješan, niti će biti išta od saune.
Baš me zanima kome bi se digo u sauni😃
Saune su za opuštanje, ako ste hrabri i za akciju idite u Punta Križ ili nešto slično...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh