Sara 44

Meni na trećoj slici vuče na muškog , pogledajte malo ruku jaku a nogice tanke , možda je transić
 
Bio kod nje nekoliko puta uzima 300krznenih,dobro se jebe, puši bez kondoma nije u žurbi, ljepo sexy obučena te dočeka, a za starije mušterije može i svršavanje u picu bez zaštite.
 
Bio kod nje nekoliko puta uzima 300krznenih,dobro se jebe, puši bez kondoma nije u žurbi, ljepo sexy obučena te dočeka, a za starije mušterije može i svršavanje u picu bez zaštite.
E to je bas za pohvalu sto daje svrsavanje u picku bez zaštite jbt. Bio je tu jedan Lobotomija koji ju je hvalio i još nekoliko odrona s PO i sve se jebu bez zaštite , leglo zaraza . Kad sam Lobotomiji indirektno rekao na lijepi način da nije normalan , čovjek se uvrijedio .
 
E to je bas za pohvalu sto daje svrsavanje u picku bez zaštite jbt. Bio je tu jedan Lobotomija koji ju je hvalio i još nekoliko odrona s PO i sve se jebu bez zaštite , leglo zaraza . Kad sam Lobotomiji indirektno rekao na lijepi način da nije normalan , čovjek se uvrijedio .
Dakle , Lonotomija !!!!!! Sara se jebe bez kondoma i možeš svršiti kako zelis . Mia ili Tamia koja se oglašavala ovdje se jebe kako zelis i možeš svrati gdje zelis ……
Ne zelim vise nabrajati , otišlo bi previše daleko 🤗
 
Dakle , Lonotomija !!!!!! Sara se jebe bez kondoma i možeš svršiti kako zelis . Mia ili Tamia koja se oglašavala ovdje se jebe kako zelis i možeš svrati gdje zelis ……
Ne zelim vise nabrajati , otišlo bi previše daleko 🤗
Nisam bas skuzio. Tamia je Sara ili neka druga zenska?

Ako je druga, je li za preporuku ili ne?
Tamia na fotkama koje je poslala izgleda dosta dobro.
 
Dakle , Lonotomija !!!!!! Sara se jebe bez kondoma i možeš svršiti kako zelis . Mia ili Tamia koja se oglašavala ovdje se jebe kako zelis i možeš svrati gdje zelis ……
Ne zelim vise nabrajati , otišlo bi previše daleko 🤗
Obzirom da nisam cesto na ovom forumu jer nije mi smisao zivota obilaziti sve kurve po Zagrebu kao tebi (znam da te vise nema na ovom forumu ali vec ce ti prenijeti neki od obozavatelja tvog lika i djela koji su jos tu ,bolesniče) reci cu ti i da se i neke koje si mi preporucio također jebu bez kondoma pa i primaju svrsavanje u picku ,koju ti kasnije oblizes ....... evo nekoliko primjera :
- mlada mama Laura (kako je ti volis zvati) ,nema sad oglas ali mislim da svi znamo o kome se radi
- Anuska (također ,kako je ti volis zvati) ,cura ciji oglas pocinje sa Ćao

To su ti samo neke ,nemam vremena za tvoju zajebanciju. Ne znaci ako se one jebu bez kondoma da i ja konzumiram uslugu na taj nacin. Gotovo sve ce ti dati bez zastite samo se trebas dogovoriti ,doduse neke ti ponude odmah bez da ih i pitas ,uostalom vjerojatno si ih i jebao tako kad znas ,pa nemoj nikome drzati predavanja.
 
Ljudi moji, realno, sve se jebu bez kondoma.
Neke ne odmah na prvu, ali ,neke se jebu kad si stalni gost a neke se jebu bez kondoma za dobru ponudu... Sve... ako mislite da se neka od kurvi iz plavog oglasnika ne jebe bez kondoma, onda ste glupi...kad tad se svaka pojebe bez kondoma ako joj se netko svidi.
Ja sam iz zajebancije slao poruke ili na wapp ili sms (dok sam vani,imam se vremena zajebavati), poslao sam poruku di nudim 2 ili 3 soma domacih za svrsavanje u nju...
8 od 10 ih je reklo da se mozemo dogovoriti...Naravno,nisam isao,samo sam si malo kratio vrijeme...

Btw ona cura ana23 ili kako vec , radi samo masazu, lose recenzije... prije 3 godine sam ju zvao, rekla mi je "masaza, a sex se dodat o naplacuje 300" ..sad toga vise nema...Zapitajte se zasto... cura mozda ima sidu pa se zato ne jebe sa vama... .pozz
 
Ljudi moji, realno, sve se jebu bez kondoma.
Neke ne odmah na prvu, ali ,neke se jebu kad si stalni gost a neke se jebu bez kondoma za dobru ponudu... Sve... ako mislite da se neka od kurvi iz plavog oglasnika ne jebe bez kondoma, onda ste glupi...kad tad se svaka pojebe bez kondoma ako joj se netko svidi.
Ja sam iz zajebancije slao poruke ili na wapp ili sms (dok sam vani,imam se vremena zajebavati), poslao sam poruku di nudim 2 ili 3 soma domacih za svrsavanje u nju...
8 od 10 ih je reklo da se mozemo dogovoriti...Naravno,nisam isao,samo sam si malo kratio vrijeme...

Btw ona cura ana23 ili kako vec , radi samo masazu, lose recenzije... prije 3 godine sam ju zvao, rekla mi je "masaza, a sex se dodat o naplacuje 300" ..sad toga vise nema...Zapitajte se zasto... cura mozda ima sidu pa se zato ne jebe sa vama... .pozz
Strašno kako sjeban mindset.
Poanta priče je da ne koriste sve ni kontracepciju, tako da sumnjam da se sve praše bez kondoma, kako je dotični forumaš naveo. A i nije ti neka fora cimati cure i ispitivati dal bi se za pare jebale bez kondoma...besmisleno i nekulturno.
 
Strašno kako sjeban mindset.
Poanta priče je da ne koriste sve ni kontracepciju, tako da sumnjam da se sve praše bez kondoma, kako je dotični forumaš naveo. A i nije ti neka fora cimati cure i ispitivati dal bi se za pare jebale bez kondoma...besmisleno i nekulturno.
Pa to što daju bez kondoma, ne znači da ga možeš prazniti u nju. Odmah ti kaže "možeš ali nemoj u mene"
Eto,možda je besmisleno tebi ,ali sada svi znaju da se ona svaka jebe bez kondoma, jer ima svakakvih budala koje bi povjerovale na to da "drag sam joj/sviđa mi se pa samo meni daje bez kondoma"
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh