RIJEKA/KVARNER - Iskustva & recenzije

U nista jebote, rascisti stvari ovdje. Garantiras za neku curu da je fantasticna i super, cak i da se privatno druzite. Ekipa se nabrije, oce je jebat, bombardiraju porukama, zatim kazu da se nije pojavila na dogovorenim sastancima, a tezi psiho slucajevi tvrde da su ostali bez unapred uplacenih novaca. Reci koji se kurac desava, ili si i ti ociti sumnjivac, ne znam sto ti nije jasno?
 
E pa onda ne serendaj.
Deset tisuća puta je ponovljeno ovdje da se ništa ne uplaćuje unaprijed i svejedno se nađe pametnjaković?
Ti nisi nimalo posumnjao u moju recenziju o njoj? Kao ni npr RibaRi i slični koji su mi ubili inbox?
Vidite koji ste idioti svi skupa? Picopačenici kako bi se reklo...
Ali srećom većina je bez viška para i nadrkava ovdje po tipkovnici pa je samo jedan sam sebe torpedirao.
Pametnjaković.
Kao i svi vi ostali koje čitam tu da palamudite već i godinama.
Vidiš li sada zašto bonovi žive i živjet će još dugo?
Jer ste jadni.
Jadni i očajni
Pusa
 
E pa onda ne serendaj.
Deset tisuća puta je ponovljeno ovdje da se ništa ne uplaćuje unaprijed i svejedno se nađe pametnjaković?
Ti nisi nimalo posumnjao u moju recenziju o njoj? Kao ni npr RibaRi i slični koji su mi ubili inbox?
Vidite koji ste idioti svi skupa? Picopačenici kako bi se reklo...
Ali srećom većina je bez viška para i nadrkava ovdje po tipkovnici pa je samo jedan sam sebe torpedirao.
Pametnjaković.
Kao i svi vi ostali koje čitam tu da palamudite već i godinama.
Vidiš li sada zašto bonovi žive i živjet će još dugo?
Jer ste jadni.
Jadni i očajni
Pusa
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh