RIJEKA/KVARNER - Iskustva & recenzije

Za izgled se slažem da je mala bomba i u pravilu ja vrlo rijetko naletim na neku od ovih braziliki koje meni top izgledaju da mi s njima bude dobro jer sam izrazito zahtjevan po nekim pitanjima. Uglavnom to uvijek bude odrađeno mehanički kao na traci i vidiš da jedva čeka da te se riješi ali baš s njom mi je uvijek super. Mislim da tu dosta igra ulogu i kako klikneš s nekim. Engleski ne kuži ni kurca pa je komunikacija malo otežana i samo zato 9/10, inače sve ostalo je meni osobno 10/10

Za izgled se slažem da je mala bomba i u pravilu ja vrlo rijetko naletim na neku od ovih braziliki koje meni top izgledaju da mi s njima bude dobro jer sam izrazito zahtjevan po nekim pitanjima. Uglavnom to uvijek bude odrađeno mehanički kao na traci i vidiš da jedva čeka da te se riješi ali baš s njom mi je uvijek super. Mislim da tu dosta igra ulogu i kako klikneš s nekim. Engleski ne kuži ni kurca pa je komunikacija malo otežana i samo zato 9/10, inače sve ostalo je meni osobno 10/10.
Slazem se sa tobom u potpunosti...
 
Isto sam pitao 3 posta prije, ali nitko nista
Evo mala i kratka recenzija, bio sam kod nje i kod Mirne sa EGE, moje iskustvo Mirna puno bolje izgleda i odradi kako treba. Ova mi je sve na brzaka, ona dolazi sa kontinenta i izgled cjelokupni 5/10, odradi 6/10. Jedino sto ima manji rate ali i brze odradi.Nazovite i dogovorite se , mozda Vama pase. 😉
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh