RIJEKA/KVARNER - Iskustva & recenzije

Da, sve je kao sa slike. Sitna, dobro se jebe.... nezna skoro pa nis engleski
Kako si je uspio dogovoriti?
Jesi joj poslao selfie?
Tri put sam dogovarao, tipa u 12 dogovaram za 19 ili 20, pola dana prodje i ne uspijem nist dogovoriti, po sat, dva da odgovori na poruku i to jedva, i nikako na zelenu granu s njom.
Potvrdila mi jedan termin, dogovorili sve i ne javlja se, dva sata nakon salje poruku da mogu doci kao nije dogovorila nista samnom.
😡😡😡
Pitam za agenta, nista, jel govori engl, nista,...
Skuzio sam da nema pojma o engleskom, komunikacija minus beskonacno..
 
Kako si je uspio dogovoriti?
Jesi joj poslao selfie?
Tri put sam dogovarao, tipa u 12 dogovaram za 19 ili 20, pola dana prodje i ne uspijem nist dogovoriti, po sat, dva da odgovori na poruku i to jedva, i nikako na zelenu granu s njom.
Potvrdila mi jedan termin, dogovorili sve i ne javlja se, dva sata nakon salje poruku da mogu doci kao nije dogovorila nista samnom.
😡😡😡
Pitam za agenta, nista, jel govori engl, nista,...
Skuzio sam da nema pojma o engleskom, komunikacija minus beskonacno..
Jebate pa imas par recenzija ode di sve pise. Nema agenta, nezna engleski, ne trazi selfi.
 
Pozdrav, zanima me za ovu Valentinu koju svi hvalite. Kakva je? Jel zna engleski? Malo ako može netko opširnije iskustvo o njoj. Hvala unaprijed
 
Ekipa pitanje za Valentinu… Od vas koji ste bili sada kod nje, jel sama u stanu ili kako? Prvi put bi išao kod nje i općenito nisam još nikad bio pa ako može malo netko objasniti cijeli proces.. I jel sigurno ti sve? Unaprijed hvala
 
Ekipa pitanje za Valentinu… Od vas koji ste bili sada kod nje, jel sama u stanu ili kako? Prvi put bi išao kod nje i općenito nisam još nikad bio pa ako može malo netko objasniti cijeli proces.. I jel sigurno ti sve? Unaprijed hvala
Sa prijateljicom je. Dogovoris se za vrijeme, ona ti posalje lokaciju i ti se javis na whatsapp kada si tamo…ona ti objasni gdje trebas ici i to je to.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh