RIJEKA/KVARNER - Iskustva & recenzije

Pozdrav ekipa,
ima netko iskustva s curama iz plavog oglasnika u Rijeci?
Provjerio sam s nekima, cijene se kreću 1h 100e više manje. I kakva je fora s onim A bonom što neke traže?
Konkretno ove dvije su mi zapele za oko pa ako možda netko zna nešto:
19 sto godišnjakinja trazi bon, ali kada se vidimo?
Zna netko sta o tome?
 
19 sto godišnjakinja trazi bon, ali kada se vidimo?
Zna netko sta o tome?
Kupiš bon, dođeš pred zgradu, dobiješ sliku kako da ga uslikaš i prešaraš, pošalješ joj sliku, obriše sve poruke, ti ideš provjeriti bon i vidiš da je prazan. Ili ako joj ne pošalješ sliku onda gledaš što ćeš sa tim bonom.

Jednom sam išao kod jedne sa plavog kaže cash, dođem na adresu pored benzinske, kaže e sad fino odi na benzinsku pa mi uplati. Vidim odma da od toga nema ništa pa sam se počeo zajebavati. Reko može avansno plaćanje ako mi daš bjanko zadužnicu, tko god je bio sa druge strane se totalno izgubio. Onda sam ju tražio da mi izda ponudu za uslugu po kojoj ću da joj uplatim, i tako malo se zezaš sa njima.

Par dana kasnije dolazi mi poruka, kao imaju podatke objaviti će razgovore online ovo ono ako im ne pošaljem Abon. Naravno ignorirao, nikad ništa nije objavljeno.

Pare ti napuštaju novčanik tek kada pređeš prag, zlatno pravilo.
 
Dobar večer ili jutro kako već. Tražim curu do 40 godina koja bi ovaj petak došla na jedan kvarnerski otok i ostala do ponedjeljka ujutro za intimno druženje. Molim navesti cijenu. Hvala
 
Dečki, da li za vas kažu da ste prosjećnog izgleda ili zgodni? Jer ima dosta sterotipa da samo mi ružni nisu u stanju jebat, a da ne plate?
 
Dečki, da li za vas kažu da ste prosjećnog izgleda ili zgodni? Jer ima dosta sterotipa da samo mi ružni nisu u stanju jebat, a da ne plate?
Ne postoji besplatna jebačina. Ta "besplatna" u većini slučajeva ispadne puno skuplja nego ova za koju u startu znaš cijenu. Računaj samo vrijeme koje treba utrošit da neku solidnu žensku koju tek upoznaš ili neku recimo sa Tindera rokneš za badave. Pa još nek je izvedeš negdje na večeru, cuga, dvije tri.. i ode 100-200 eurića u samom startu. Nek odete negdje na vikend ode i višestruki iznos. Ako se neka zapali jer si je navukao kroz neku lažnu priču i pažnju ili je prirodno nestabilna, kasnije još imaš i problem da je se riješiš. Sve ima svoju cijenu. Neke se rokaju za pare, druge za zagrljaj i malo pažnje, treće se nadaju da su konačno naletile na nekog normalnog.

Ako je cilj samo zabava i iskarat neku top klasu, ovo preko oglasa je kod nas još uvijek lutrija i za takve stvari ne postoji bolja opcija od Wellcuma i sličnih mjesta. Na takvim mjestima bude i tipova koji izgledaju tako da bi "besplatno" mogli svaki dan imati drugu ali očito im je ovo prihvatljivija i bolja opcija. Nikako se ne bih složio da kurve plaćaju samo oni koji nisu u stanju naći žensku. Štoviše, mislim da je dosta ekipe koja koristi takve usluge iznadprosječnog izgleda i da redovno jebe i za badave ali su promiskuitetni i vole stvari koje ne možeš baš prakticirati sa svakom lokalnom ribom. Većina ih ima i neki brak ili vezu pa im baš i nije zgodno zajebavati se s tim "besplatnim" jer bi ih to moglo jako skupo koštati ako se negdje poskliznu.
 
Zna li netko di je nestala romkinja sa zameta, bila je u neboderu ispod lidla..ako netko ima kontakt neka javi..zahvaljujem
 
Ne postoji besplatna jebačina. Ta "besplatna" u većini slučajeva ispadne puno skuplja nego ova za koju u startu znaš cijenu. Računaj samo vrijeme koje treba utrošit da neku solidnu žensku koju tek upoznaš ili neku recimo sa Tindera rokneš za badave. Pa još nek je izvedeš negdje na večeru, cuga, dvije tri.. i ode 100-200 eurića u samom startu. Nek odete negdje na vikend ode i višestruki iznos. Ako se neka zapali jer si je navukao kroz neku lažnu priču i pažnju ili je prirodno nestabilna, kasnije još imaš i problem da je se riješiš. Sve ima svoju cijenu. Neke se rokaju za pare, druge za zagrljaj i malo pažnje, treće se nadaju da su konačno naletile na nekog normalnog.

Ako je cilj samo zabava i iskarat neku top klasu, ovo preko oglasa je kod nas još uvijek lutrija i za takve stvari ne postoji bolja opcija od Wellcuma i sličnih mjesta. Na takvim mjestima bude i tipova koji izgledaju tako da bi "besplatno" mogli svaki dan imati drugu ali očito im je ovo prihvatljivija i bolja opcija. Nikako se ne bih složio da kurve plaćaju samo oni koji nisu u stanju naći žensku. Štoviše, mislim da je dosta ekipe koja koristi takve usluge iznadprosječnog izgleda i da redovno jebe i za badave ali su promiskuitetni i vole stvari koje ne možeš baš prakticirati sa svakom lokalnom ribom. Većina ih ima i neki brak ili vezu pa im baš i nije zgodno zajebavati se s tim "besplatnim" jer bi ih to moglo jako skupo koštati ako se negdje poskliznu.
Hvala ti na detaljnom objašenjenju, i meni se tako čini, da svakako ulažeš. Nema jednostavnije opcije. Sve se one većinom prave fine, a gore od nas.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh