RIJEKA/KVARNER - Iskustva & recenzije

Dobra crnka, iako je totalno druga osoba od ove, oral sa, nigdje neda da joj se svrsi, poluzainteresirana. Sve suportnost od onoga sta je ukljuceno, zato mi je i duze trebalo da zavrsim cin.


 
Dobra crnka, iako je totalno druga osoba od ove, oral sa, nigdje neda da joj se svrsi, poluzainteresirana. Sve suportnost od onoga sta je ukljuceno, zato mi je i duze trebalo da zavrsim cin.


Dvije su u apartmanu,Beatrice i Chantelle. Ti si tražio Beatrice a dobio Chanttele. Jaku i guzatu.
 
Kakva je bila usluga (oral, svrsavanje, diranje)?
Komunicirali smo i dopisivali se više dana prije susreta tako da je sam susret prošao u GFE doživljaju i bio sam skoro sat i pol vremena.
Nije bilo ograničenja u ničemu što sam htio.
Pogledaj na EGE profil Bruna sada u Rijeci. Ona se pojavljuje uvijek gdje i Beatrice i Chantelle.
Možda je to sa kojom si bio.
 
Komunicirali smo i dopisivali se više dana prije susreta tako da je sam susret prošao u GFE doživljaju i bio sam skoro sat i pol vremena.
Nije bilo ograničenja u ničemu što sam htio.
Pogledaj na EGE profil Bruna sada u Rijeci. Ona se pojavljuje uvijek gdje i Beatrice i Chantelle.
Možda je to sa kojom
Vidio sam sve tri, niti jedna joj ne sliči, pa mi zato i čudno, onda ima i četvrta ili neku "mijenja".
 
Koja su to trojica danas istukli djevojku i pokrali u 14h
Kakvi smradovi
Uskoro cu obijavit njihove slike i brojeve mob
Cekam da policija odradi svoje..
 
Sad necete imat sta ni krast ni udarat ni jb...zbog tri klosara.Dobro sto na korzu ima kamera koja ih je snimila..
 
Pozdrav ekipa,
ima netko iskustva s curama iz plavog oglasnika u Rijeci?
Provjerio sam s nekima, cijene se kreću 1h 100e više manje. I kakva je fora s onim A bonom što neke traže?
Konkretno ove dvije su mi zapele za oko pa ako možda netko zna nešto:
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh